5000 TL Sistem Tavsiyesi

Tamam o zaman. Olmuşken iyi bir sistem olacaksa kıy parayada GTX780 al. İki şeyide diyen sensin. Hem fazla lükse gerek yok diyorsun hem de olmuşken iyi olsun diyorsun. Sanan lazım olan şeyi iyi belirle. Parana yazık. Tabi para konusunda sıkıntı yoksa onu bilemem.

Tamam o zaman. Olmuşken iyi bir sistem olacaksa kıy parayada GTX780 al. İki şeyide diyen sensin. Hem fazla lükse gerek yok diyorsun hem de olmuşken iyi olsun diyorsun. Sanan lazım olan şeyi iyi belirle. Parana yazık. Tabi para konusunda sıkıntı yoksa onu bilemem.

Bence gt 780 fiyatının performansını vermiyor. Gtx 770 yeterlidir.

Bencede yeterli işlemcide de O.C falan yapcak olursak soğutma dandik kalır sıvı soğutmalı sistemler kullanılmalı.

- - - Güncellendi - - -

zagorlad Haklısın arkadaşım o konuda da para olarak çok pahalı haketmiyor o parayı.

Bana göre ideal bi sistem valla paramda fazlasıyla yetiyor :D ilerde işlemci zayıf değiştir ekran kartı kötü değiştir olmasın diye bole yaptım daha düşük modelleri alabilirdim.

Monitör güzel 1ms saol tavsiyen için.
Ama ekran kartı için adaptör gerekli dvı çıkışını vga yapmak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı