5000 tl sistem tavsiyesi

Dosya Ekleri

• 222.png
    222.png
    48,7 KB · Görüntüleme: 197
Hocam bu nasıl olmuş ekran kartını gtx 970 ile değişirsem mi sizce ?

Ya arkadaşım, hem sistem önerin diyorsun, sonra kendin topluyorsun, 5900 RPM Harddisk seçiyorsun. Anlamıyorsan git internetten araştır, yorma bizi. Ne alacaksan al artık bize ne! İyilikte yaramıyor.

Ya arkadaşım, hem sistem önerin diyorsun, sonra kendin topluyorsun, 5900 RPM Harddisk seçiyorsun. Anlamıyorsan git internetten araştır, yorma bizi. Ne alacaksan al artık bize ne! İyilikte yaramıyor.
İlk olarak terslemene gerek yoktu kardeşim sana kimse burada zorla yazdırmıyor bilgilenip araştıracağım bir yer varsada benim için o bu site tavrım ve kendi fikrim hoşuna gitmiyorsa yazmayı bırakabilirsin kardeşim

O bütçeye i5 6600k ile r9 fury koydum yetmedi monitör koydum 1ms li yetmedi gaming kulaklık, mouse ve klavye de koydum. Yani gtx 970 muhabbeti dönmesi bile saçma. İmzamı böyle yapmıştım çok haklıymışım meğersem. Yani r9 390 koysan bile düşük kalır diyebiliriz r9 390x oraya konulacak minimum kart olur. 3-4 ay sonra hbm ye geçilince, gdrr5x ler gelince ve oyunların vram kullanmaya başlaması da eklenince o meşhur 3.5 lik 970 ler ve 970 ler amd lerin arkasında kalacak. Şimdi bile r9 390 önde ve r9 390x son oyunlarda gtx 980 i yakaladı gidip hala gtx 970 demeyin lütfen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı