5000 TL sistem toplama

Hahahaha araşstır biraz.
Arkadaşım çok bilmişlik yapma. Bu güç kaynağının kronik sorunu falan yok. Bulduysan bana da gönder de bakayım. Güç kaynağı bütçesi dar olanlar için oldukça iyi bir PSU. Sadece belli başlı 2 tane koruması yok. Kaynak göster.
Eee Venom abiye güveniyorum.
Dostum merak etme, bu güç kaynağının kronik sorunu falan yok. Sadece 2 tane koruması eksik. Onlarında sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Ayrıca Sharkoon kaliteli bir Alman firmasıdır. İçin rahat olsun. Forumda arayabilirsin. Orta seviye bir güç kaynağı. Seni üzmez.
Bilgisayarı sipariş ettin mi?

Arkadaşım çok bilmişlik yapma. Bu güç kaynağının kronik sorunu falan yok. Bulduysan bana da gönder de bakayım. Güç kaynağı bütçesi dar olanlar için oldukça iyi bir PSU. Sadece belli başlı 2 tane koruması yok. Kaynak göster.

Dostum merak etme, bu güç kaynağının kronik sorunu falan yok. Sadece 2 tane koruması eksik. Onlarında sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Ayrıca Sharkoon kaliteli bir alman firmasıdır. İçin rahat olsun. Forumda arayabilirsin. Orta seviye bir güç kaynağı. Seni üzmez.
Bilgisayarı sipariş ettin mi?

Ekim'in 20'sinde alacağım ve tek oynuyacağım oyun Minecraft ve Roblox dalga geçmiyorum belki Fortnite.

Geri
Yukarı