5000 TL sistem toplama

Bütçe
5000

ZeTT01

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar elimde RTX 2060 Ventus ekran kartı ile Samsung 970 Evo Plus 250 GB SSD var. 144Hz 1 ms monitör dahil olmak üzere aşağı yukarı 5000 TL ile PC toplamak istiyorum. İşlemci AMD olabilir fakat hiç kullanmadım ve tercihim Intel'den yana konudan anlayan biri yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Toplam: 5124 TL.

Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 tane)
5000 TL.

Herkes aynı sistemi topluyor 😃

(2 tane.)
Toplam: 5103 TL.

(2 tane.)
Toplam: 4609 TL.
PSU kaçmış aradan. :D

(2 tane.)
Toplam: 5103 TL.

Bu monitörde G-Sync özelliği çalışır mı? Ayrıca bu sistemi yorumlayacak olsanız 10 üzerinden kaç puan verirsiniz ona göre bütçemi arttırmayı deneyeceğim.

toplam: 5124 TL.

Neden anakartta ASUS tercih ettiniz bilmediğim için soruyorum diğer herkes MSI tercih etmiş aralarındaki fark nedir hangisi iyi?

Bu monitörde G-Sync özelliği çalışır mı? Ayrıca bu sistemi yorumlayacak olsanız 10 üzerinden kaç puan verirsiniz ona göre bütçemi arttırmayı deneyeceğim.

Neden anakartta ASUS tercih ettiniz bilmediğim için soruyorum diğer herkes MSI tercih etmiş aralarındaki fark nedir hangisi iyi?
Onların attığını alabilirsin, arada 40 TL'ye o modeli almak daha mantıklı. Onu görmemiştim. B460 daha iyi seri H410'dan.

FreeSync özelliği sayesinde G-Sync yapabilirsiniz.
MSI anakart daha iyi çünkü M.2 sıvı soğutma bloğu ve PCI slotu korumalı. 10 üzerinden 8 verirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı