5000 TL telefon önerisi

delibela

Decapat
Sorum başlıkta da olduğu gibi 5000 TL civarında uzun ömürlü bir telefon.
Bu bütçede aklımda 2 telefon var. Biri Samsung Galaxy S20 FE. Diğeri iPhone SE 2. Uzun ömürlü olması için SE2'ye daha yakınım ama bataryasından korkuyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sorum başlıkta da olduğu gibi 5000 TL civarında uzun ömürlü bir telefon.
Bu bütçede aklımda 2 telefon var. Biri Samsung Galaxy S20 FE. Diğeri iPhone SE 2. uzun ömürlü olması için SE2'ye daha yakınım ama bataryasından korkuyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Batarya ve ekranı sebebiyle ben SE 2020 almazdım.

S20 FE SD 865 model öneriyorum.

Ben S20 FE'nin daha az kullanımı olur diye iPhone SE2 demiştim. Galiba S20 FE SD alacağım. Teşekkürler.

iPhone cihazlar eğer kırmazsanız/bozmazsanız çok büyük oranda yazılım desteği bitene kadar kullanılır.
Bu durum hemen hemen aynı süreye denk geliyor, üst segment ve amiral gemisi modellerde iOS ve Android cihazlar arasında ömür olarak devasa fark olmuyor.

Biraz geç oldu ama kafama bir soru takıldı. iPhone SE 2020 alırsam batarya beni ne kadar üzer. Telefonda yaptığım şeyler: WhatsApp'ta yazışmak arada bir sosyal medyada takılmak YouTube Spotify vs. arada bir de az bir şey oyun oynayabilirim.

Biraz geç oldu ama kafama bir soru takıldı. iPhone SE 2020 alırsam batarya beni ne kadar üzer. Telefonda yaptığım şeyler: WhatsApp'ta yazışmak arada bir sosyal medyada takılmak YouTube Spotify vs. arada bir de az bir şey oyun oynayabilirim.

Ekran küçük oyun zor oynanır yanınızda sürekli şarj kablosu gezdirmeniz gerekebilir bunları göz önünde bulundurun.

Ekran küçük oyun zor oynanır yanınızda sürekli şarj kablosu gezdirmeniz gerekebilir bunları göz önünde bulundurun.

Hocam dediğim gibi oyun oynayan biri değilim. Telefonda sosyal medyada falan takılan biriyim genellikle. Küçük kompakt bir tasarım istediğim için bu telefonu söylemiştim. Batarya için de gün içerisinde sabah 7 akşam 4'te okuldayım. Okul içinde bana sorun yaşatmasa yeterli olur.

Geri
Yukarı