5000 TL telefon önerisi

Bütçe
5000
Hocam serbest piyasa diye birşey var, neyse siz genede güven istiyorsanız, teknosa nın sitesinden alabilirsiniz 5 Bin TL
Kamerası nasıldır peki? Kamera çok önemli benim için oyun çok oynamıyorum.

Kamerası nasıldır peki? Kamera çok önemli benim için oyun çok oynamıyorum.
Telefonun 6.43 inçlik 120Hz ekran yenileme hızında AMOLED bir ekranı bulunuyor ve ön tarafta 13 Megapiksel, kamera yer alıyor. Note 10S, arka tarafta 64 Megapiksellik ana kameraya, 8 Megapiksel ultra geniş açı, 2 Megapiksel makro ve 2 Megapiksel derinlik sensörlü kamera eşlik ediyor

Şahane fikrimi değiştirdiniz teşekkür ederim. 120Hz ekran derken monitörlerdeki mantık mı ben Hz olayının telefon ekranlarında olduğunu bilmiyordum.

Şahane fikrimi değiştirdiniz teşekkür ederim. 120Hz ekran derken monitörlerdeki mantık mı ben Hz olayının telefon ekranlarında olduğunu bilmiyordum.

Aynen hocam o mantık diyebiliriz 120 Hz ekranda çok akıcı olur oyunlarda, özellikle PUBG tarzı oyunlarda çok işe yarıyor veya 4K video izlerken.

Aynen hocam o mantık diyebiliriz 120 HZ ekran çok akıcı olur oyunlarda özellikle PUBG tarzı oyunlarda çok işe yarıyor veya 4K Video İzlerken.
1656239438777.png
Hocam 60hz yazıyor?

Bu sanırım 120Hz Redmi Note 10S de tanıtıldı: Telefonun özellikleri ve fiyatı!.

Anladım, peki teknosadan alacağım telefon 120Hz 5050TL'mi?

Hocam Redmi Note 10s in 120 Hz versiyonuna daha denk gelmedim varlıgından bile şüpheliyim.
Size tavsiyem hala Realme 8 yönünde ilerlemeniz.
120Hz olmadığını bende öğrenince Realme 8 almaya tekrar karar vermemi belirtmek istiyorum. Yarına telefon elime geçer teşekkürler önerileriniz için arkadaşlar.

Geri
Yukarı