5000 TL Telefon Tavsiyesi

guruL

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle şahsi düşüncem, iPhone telefondan nefret ederim ve satın almayı da mantıklı bulmam. iPhone dışında herhangi bir telefon tavsiyesine ihtiyacım var. Telefonda aradığım özellikler: birincil öncelik olarak kamera ve ardından dahili hafızasının fazla olmasıdır. Telefonda oyun oynama gibi bir lüks düşünmüyorum. Samsung ve Sony telefonlarım oldu ve açıkçası pek memnun kaldığım söylenemez. Bana Xiaomi Mi 9T öneren oldu. Dahili hafıza anlamında sevdiğim bir telefon markası. Selfie kamerasının çıkış kısmını gerçekten sevdim fakat fotoğraf konusunda sitelerde gördüğüm kötü yorumları görünce biraz tedirgin oldum. 5 bin liraya kadar bir bütçem var. Tabii ki kafamda şuan kullandığım Sony Xpreia Z'nin ömrü bitene kadar almayı düşünmüyorum. Hem fiyatlar, ileri ki zamanlarda düşer diye. Kafamın kenarına iliştirebileceğim telefon tavsiyelerinizi yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız bence oyun önemli değil ise iPhone tercih etmelisiniz. Özellikle fotoğraf çekmesi güzel olan bir telefon istiyorsanız. Ama tabii sizin tercihiniz karışamam. Ben yakın zamanda iPhone 11 alacağım. 7.5k TL.

Tabii ki kafamda şuan kullandığım Sony Xpreia Z'nin ömrü bitene kadar almayı düşünmüyorum. Hem fiyatlar, ileri ki zamanlarda düşer diye.

Kötü bir haberim var. Fiyatlar asla düşmeyecek..

2. el almadığınız sürece.

Yalnız bence oyun önemli değil ise iPhone tercih etmelisiniz. Özellikle fotoğraf çekmesi güzel olan bir telefon istiyorsanız. Ama tabii sizin tercihiniz karışamam. Ben yakın zamanda iPhone 11 alacağım. 7.5k TL.

7.500 küsür lira Iphone için...

Bir video görmüştüm ABD ydi sanırım. Kadına soruyorlardı 1000 dolar olsa iphone alırmısınız diye, kesinlikle almam diyordu. Bayağı oldu izleyeli.

Ama bize bas 20.000 i, yine veririz değil mi ?

Kötü bir haberim var. Fiyatlar asla düşmeyecek.

2. el almadığınız sürece.

7.500 küsur lira iPhone için...

Bir video görmüştüm ABD ydi sanırım. Kadına soruyorlardı 1000 dolar olsa iPhone alır mısınız diye, kesinlikle almam diyordu. Bayağı oldu izleyeli.

Ama bize bas 20.000'i, yine veririz değil mi?

Dostum Android'in sorunlarından bıktım. Bu yüzden geçiyorum IOS'a. Ayrıca Türkiye şartlarında yaşadığımız için 7.5k teknoloji ürün normal geliyor insanlara ben dahil.

Dostum Android'in sorunlarından bıktım. Bu yüzden geçiyorum IOS'a. Ayrıca Türkiye şartlarında yaşadığımız için 7.5k teknoloji ürün normal geliyor insanlara ben dahil.

Gelir meselesi, insan parasını istediği gibi harcar. Saygı duyuyorum ama Türkiye şartlarında asıl normal değil bu paraları vermek hocam. Şahsi fikrim.

Geri
Yukarı