5000 TL'ye Akıllı saat önerisi

8.5k olacaksa Watch series 8 ama o kadar çıkmanız çok zor olduğu için şu anda kolumda bulunan Galaxy Watch 5 44mm grafit rengini tavsiye ederim. Eğer bekleyeceğim diyorsanız Watch 6 çıkacak birkaç ay içerisinde, onu bekleyebilirsiniz fakat ben beklemenizi önermem. Zira seçimden sonra doların 35 olmayacağının garantisini kimse veremez. Kulaklık olarak da bütçe 1K civarı ise kendi kullandığım Buds 2'yi tavsiye ederim.

Apple Watch SE (40mm, indirimle yakalanırsa 5000'e veya 5500'e alınabilir) olabilir eğer IOS bir cihaz kullanıyorsanız, Galaxy Watch 5, Huawei Watch GT 3 olabilir, Garmin Forerunner 45 eğer daha profesyonel sonuçlar arıyorsanız memnun bırakır derim. Bunlar arasından şahsi seçim yapacak olsam Android için Galaxy Watch 5 veya IOS kullanıyorsanız bir Apple Watch tercihinde bulunurdum.

Apple Watch SE (40mm, indirimle yakalanırsa 5000'e veya 5500'e alınabilir) olabilir eğer IOS bir cihaz kullanıyorsanız, Galaxy Watch 5, Huawei Watch GT 3 olabilir, Garmin Forerunner 45 eğer daha profesyonel sonuçlar arıyorsanız memnun bırakır derim. Bunlar arasından şahsi seçim yapacak olsam Android için Galaxy Watch 5 veya IOS kullanıyorsanız bir Apple Watch tercihinde bulunurdum.
Hocam 2012 iPad dışında hiçbir Apple cihaz kullanmadım şuan kullandığım telefon Mi 11T android almak daha mantıklı olur.

Hocam 2012 iPad dışında hiçbir Apple cihaz kullanmadım şu an kullandığım telefon mi 11t Android almak daha mantıklı olur.

Watch SE kesinlikle önermem. Watch 5'ten çok daha kötü özellikleri var.
Bu durumda şu anda size en uygun saat Galaxy Watch 5.
Alırken 44mm olmasına dikkat edin. Pil çok fark ediyor.

Geri
Yukarı