5000 TL'ye İncehesap'tan sistem tavsiyesi

Bütçe
5000

Dovahkiin1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İncehesap'tan hazır kasa alacağım. Düşündüğüm kasalardan biri bu. Anakartı Gigabyte B450M ekran kartını ise ASUS Dual RX5500 olarak özelleştirmeyi düşündüm. Ama kasası bana güven vermedi. Gamepower nasıl bir markadır, güç kaynağı iyi midir beni aydınlatırsanız sevinirim.
Not: Dediğim gibi hazır sistem alacağım. Bütçem en fazla 5000. 5000 TL'yi geçmediği takdirde aynı siteden kasa tavsiyelerinize açığım.

Arkadaşlar İncehesap'tan hazır kasa alacağım. Düşündüğüm kasalardan biri bu. Anakartı Gigabyte B450M ekran kartını ise ASUS Dual RX5500 olarak özelleştirmeyi düşündüm. Ama kasası bana güven vermedi. Gamepower nasıl bir markadır, güç kaynağı iyi midir beni aydınlatırsanız sevinirim.
Not: Dediğim gibi hazır sistem alacağım. Bütçem en fazla 5000. 5000 TL'yi geçmediği takdirde aynı siteden kasa tavsiyelerinize açığım.

Bir sürü kulaklık, klavye, monitör, mouse vb. ürünlere sahip kötü bir yorum görmedim forumda ama yine de sen bilirsin işemcin ve ekran kartın gayet yeterli bütçene göre. Intel almanı atvsiye etmem bu arada.

GameGaraj güvenilirdir merak etmeyin.
Böyle bir sistem buldum fakat ışletim sistemi seçmezsek yükleme yapılmayacağını söylüyorlar. Bu hiç ışletim sisteminin olmadığı anlamına mı geliyor yoksa demo falan mı yüklüyorlar.

Böyle bir sistem buldum fakat ışletim sistemi seçmezsek yükleme yapılmayacağını söylüyorlar. Bu hiç ışletim sisteminin olmadığı anlamına mı geliyor yoksa demo falan mı yüklüyorlar.
Bu sistem alınmaz. Pollux 3T-10 daha iyi bu sistemden.

1607153320070.png

Anakarti sondan 2. ile degistirin. RAM'i 2 adet alin. Alabilirseniz SSD'yi 480GB alin.
Kasayi da en alttaki veya sondan 2. ile degistirin;

1607153398630.png

Yeni konular

Geri
Yukarı