5000 TL'ye telefon tavsiysesi

Wartuse

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 TL artmaz Vivo Y22s almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlarda Vivo Y22s tercih edilebilir sadece 4500-5000 TL civarında olan telefonlar için ekran kalitesi düşük kalmış, onun dışında diger özellikleri için tercih edilebilir.

Hocam Vivo yerine Xiaomi düşünür müsünüz? Uzun dönem Redmi Note 9 Pro kullandım. Konunuzu görünce ayak üstü karşılaştırma yaptım. Karar sizin.

2. el olarak temiz bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Böyle ahım şahım oyun oynamıyorum Instagram'ya girip çıkmalık Vivo Y22s alınmaz mı?

Böyle ahım şahım oyun oynamıyorum Instagram'ya girip çıkmalık Vivo Y22s alınmaz mı?
Hocam alınır tabi niye alınmasın. Şahsi görüşüm olarak tercih etmem ondan yazdım.

Xiaomi sonrasında çin tarafında çıkan oppo, realme, vivo vs tüm modellerin yetersiz olduğunu sürekli farklı sorunlarla uğraştırdığını düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla bu oppo, realme, vivo, oneplus bunların hepsi aynı firmanın zaten. Aralarında oppo ve realme kısa dönem kullandım. Oneplus bir tık daha uzun dönem kullandım sanırım kendi için de de oneplus bir üst segment.

Diğerlerinde (xiaomi ve oneplus) hariç saçma sapan sistem hataları, donma ve kasma gibi sorunlarla çok karşılaştım. Bu tamamen benim görüşüm kullanım tarzı ve şekli farklı olan kişiler daha farklı yorumlarda bulunacaktırlar illaki.

Benim sorunum Xiaomi'yle değil sorunum 2.elle aldım Redmi Note 8 Pro 1 ay sonra şarj entegresi bozuldu 2 bin fazla verip 0 alırım büyük ihtimal o dediğiniz telefonu.

Eğer 2. el almakla ilgili sorununuz yoksa S9+ veya S10 bulmayı deneyebilirsiniz, alabileceğiniz bütün sıfır cihazlardan çok daha kaliteli ve güçlüler.

Benim sorunum Xiaomi'yle değil sorunum 2.elle aldım Redmi Note 8 Pro 1 ay sonra şarj entegresi bozuldu 2 bin fazla verip 0 alırım büyük ihtimal o dediğiniz telefonu.
Sıfır alırsanız o daha sağlıklı ben imei repair li sıfır almıştım. Ciddi ucuza aldım tabi ama ciddi risk taşıyor. Epey gibi sitelerde güç karşılaştırması yapabilirsiniz hocam. Bu arada bu redmi note 9 pro cihazın hatta tüm xiaomi modellerde stock kamera değilde google gcam gibi uygulamar çok daha verimli fotoğraflar çekmekte haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı