5000₺'ye HP 15S-FQ2048NT alınır mı?

Bütçe
5000₺
Hmm, burada da cahil olduğum belli oldu, kusura bakmayın 😂 Peki fiyatlar yaklaşık bu bantta oluyor demi? (250-500₺)

Cihaz alınmadan içindeki RAM 'in ne olduğunu bilemiyoruz o zaman, şey gibi:

Xiaomi telefonların hepsinin ekran markası ve modeli değişik oluyor, onun gibi demi?
.
Yardımcı olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar 🤗

Selamlar, bu bütçeye göre bulduğum en iyisi bu gibi. Sizin de fikrinizi almak istiyorum. Fotoğraflarda olduğu gibi bu fiyat bandında en yüksek işlemci puanı bunda. Sanırım ekran IPS değil fakat çok sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum. Adobe İllustrator gibi programları kaldırabilir diye düşünüyorum.

Laptopu aktif olarak kullanıyorum, 1 hafta olmadı alalı, ben gayet memnunum. Dediğin programı çok bilmiyorum o yüzden bilen arkadaşlar yardımcı olsun. Almanı tavsiye ederim, bu fiyat bandında en iyi laptop bence.

Bilgisayara Windows'u siz kurdunuz değil mi? Nasıl kurduğunuzu kısaca açıklar mısınız?
Evt ben kurdum, çok zor olmadı kurmak. Usb ye Windows u kurdum ondan sonra laptopa taktım, açılırken boot menüsüne girmeniz gerekiyor, girdikten sonra usb yi seçiyorsunuz sonra kurulum yapıyorsunuz, ayarlar vs basit ztn, bu kadar. Daha detaylı YouTube dan video izleyerek yapabilirsiniz. Aldığınızda herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı