50000 TL Motor Önerisi

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
16 yaşımı doldurdum ve bu yaz ehliyet almayı düşünüyorum. Bu konularda pek bir bilgim yok fakat babama danışmadan önce buradan ne tarz bir şey bakmalıyım diye göz atmak istedim. 50 bin TL'yi geçmeyecek şekilde önerilere açığım.

16 yaşımı doldurdum ve bu yaz ehliyet almayı düşünüyorum. Bu konularda pek bir bilgim yok fakat babama danışmadan önce buradan ne tarz bir şey bakmalıyım diye göz atmak istedim. 50 bin TL'yi geçmeyecek şekilde önerilere açığım.

Ne tür şeyleri seversiniz yarış motoru şeklinde hızlı motorlar mı yoksa güncel konforlu az yakan bir şey mi tamamaen ne istediğinize bağlı ayrıca yaşınız gereği alabileceğiniz ehliyet ile en fazla 125CC kategorisindeki motorları alabilirsiiz onun içinde önerim eski kasa r125 lerdie.

Son düzenleme:
Ne tür şeyleri seversiniz yarış motoru şeklinde hızlı motorlar mı yoksa güncel konforlu az yakan bir şey mi tamamaen ne istediğinize bağlı ayrıca yaşınız gereği alabileceğiniz ehliyet ile en fazla 50CC kategorisindeki motorları sürebilirsin ne kadar paran olursa olsun ne kadar becerikli olursan ol düzgün bir şeyler sürebilmek için 18'ini doldurmalısın. Hemen alıp süreceksen o kadar parayı 50CC kategorisindeki bir motora vermen saçma olur bence bekle ve pulsar RS200 bak bu fiyata R25e yakın bir performans ve arkadaşlara hava atmalık bir motor.

A1 ehliyet 125CC hocam.

Hocam birden yükselmeye gerek yok önce scooter vespa tarzı motorlardan ilerle, bildiğiniz üzere altın elbiseli adam izleyerek bir şeyler kapabilirsin bence, ama chopper motorlar sana tarz katar😎😁

Tavsiyem R25 veya CBR250 alıp 2 sene A1 ile kullanıp 18'e girdiğinizde A2 alıp kullanmaya devam edersiniz.

Ne tür şeyleri seversiniz yarış motoru şeklinde hızlı motorlar mı yoksa güncel konforlu az yakan bir şey mi tamamaen ne istediğinize bağlı ayrıca yaşınız gereği alabileceğiniz ehliyet ile en fazla 125CC kategorisindeki motorları alabilirsiiz onun içinde önerim eski kasa R125 lerdie.

Aslında yarış motoru veya hız motoru isterim fakat hem bütçe gereği hem de alabileceğim ehliyet maksimum neyi destekler bilmediğimden gündelik kullanım için olursa daha iyi olur.

Aslında yarış motoru veya hız motoru isterim fakat hem bütçe gereği hem de alabileceğim ehliyet maksimum neyi destekler bilmediğimden gündelik kullanım için olursa daha iyi olur.
Aslında bütçeniz değil eğer 18 e kadar çok az miktar para biriktirip a2 ehliyetin ile bu fiyatların çok az üstüne pulsar rs200 almak çok performans vericektir ve çok havalı bir görünüme sahiptir şimdi o kadar bütçeye motor almanız saçma olur.50000 yüksek bir mebla sonuçta.

Ehliyetinizi aldıktan sonra motor alacağınız zaman bu konuyu açmanızı öneririm. Alacağınız zaman piyasanın halinin ne olacağı belli değil. Şu an bile A1 ehliyet ile kullanabileceğiniz ve 50.000 TL bütçeyle alabileceğiniz model sayısı kısıtlı.

Geri
Yukarı