5000TL 2. el bilgisayar önerisi

[Arkadaşlar konuyu çok uzatmak istemiyorum ama çok doldum. 7-8 aydır 12 saat çalışıp kenara 5 k para ancak atabildim. 2. el bir bilgisayar almak istiyorum ama konuya çok hakim olmadığım için bilemiyorum. Çevremde anlayan kimse yok zaten küçük bir yerde yaşıyorum. Haftalardır forumlarda geziyorum soruyorum somut bir şey elime geçmedi. Gerçekten izin günlerimde en azından birazcık oyun oynayabileceğim bir bilgisayar önerisi lütfen.

[Arkadaşlar konuyu çok uzatmak istemiyorum ama çok doldum. 7-8 aydır 12 saat çalışıp kenara 5 k para ancak atabildim. 2. el bir bilgisayar almak istiyorum ama konuya çok hakim olmadığım için bilemiyorum. Çevremde anlayan kimse yok zaten küçük bir yerde yaşıyorum. Haftalardır forumlarda geziyorum soruyorum somut bir şey elime geçmedi. Gerçekten izin günlerimde en azından birazcık oyun oynayabileceğim bir bilgisayar önerisi lütfen.
İl ilçe fark eder mi ? Bir de hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz? o oyunları baz alarak bir sistem araştıralım.

Keyfine topladığım i7 2600K + GTX 970 sistemimi bu fiyata satmayı düşünüyorum. Böyle bir sistem bakabilirsiniz.

Laptop değil arkadaşlar. Orta- düşük ayarlarda en baba oynayasam bannerlord oynarım. Parça da olur. Toplayabilirsek toplamaktan anlamadığım için bilgisayar dedim.

Evimde bir televizyon var bir süre onunla idare ederim. Monitör olmasa da olur. Eski bir monitör de var. Sadece kasa olsa ya da yapsak yeterlidir

Geri
Yukarı