5000TL 4K akıllı TV önerisi

129592

Kilopat
Maksimum 5000 TL 3 boyutlu 4K ve akılli bir televizyon istiyorum teknosa vatan veya medimarkt dan alıcam önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son 1-2 yıldır 3D televizyonlar satılmıyor. Büyük firmalarda maalesef yok. Artık tercih edilmiyor ve bu sebepten gelmiyor.
Araştırdığımda evet çokta iyi değilmiş 3D performansları o zaman 4k akıllı televizyon olsa yeterli 2 ay içinde alacağım televizyonu başka önerileriniz var mı acaba? Kavisli ekranlar nasıl peki kavisli almaya değer mi?

Araştırdığımda evet çokta iyi değilmiş 3D performansları o zaman 4k akıllı televizyon olsa yeterli 2 ay içinde alacağım televizyonu başka önerileriniz var mı acaba? Kavisli ekranlar nasıl peki kavisli almaya değer mi?

Kavislinin iyisi biraz daha pahalı. Bence 55 olan işini görür. Çok güzel tv.

2 ay sonra daha iyisi çıkmazsa.

ben bu tvyi kullanıyorum gayet iyi sesli yönetim,futbol modu,smart hub vs vs bi dünya özelliği var gayet büyük ve fiyatı çok uygun netflix youtube falan var 😂 tüm özelliklerine buradan bakabilirsin; Samsung 48H6470 (UE48H6470AS) Televizyon

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı