5000TL 4K monitör önerisi

Bütçe
5000tl
evet ama 4k olup'da 120hz monitör bulamıyorum bulduğumda yurt dışı
ondan çok sıkıntı yaşarım diye korkuyorum
O güçte ekran kartın var mı? Yoksa 3K civarına 2K çok güzel yüksek yenilemeli paneller var., kalan parayı da ekran kartı için bankaya falan yatırırsın. Bu arada miniLED modeller yaygınlaşmadan monitör almayı mantıklı bulmuyorum özellikle yüksek meblağlı büyük panellerde.

Eğer 2K çözünürlüğünde monitör istiyorsanız sizin seçitğiniz model yerine tavsiyem:
İncelemesi:
Sizin seçitğinizin incelemesi:
4K isterseniz:

Dipçe: Şahsen oyun oynamak için 27"ten daha büyük monitör almazdım. Çünkü 27"te bile ekranın sağına soluna bakmak bir süre sonra insanı yoruyor.

O güçte ekran kartın var mı? Yoksa 3K civarına 2K çok güzel yüksek yenilemeli paneller var., kalan parayı da ekran kartı için bankaya falan yatırırsın. Bu arada miniLED modeller yaygınlaşmadan monitör almayı mantıklı bulmuyorum özellikle yüksek meblağlı büyük panellerde.
ekran kartı 3060ti
Eğer 2K çözünürlüğünde monitör istiyorsanız sizin seçitğiniz model yerine tavsiyem:
İncelemesi:
Sizin seçitğinizin incelemesi:
4K isterseniz:

Dipçe: Şahsen oyun oynamak için 27"ten daha büyük monitör almazdım. Çünkü 27"te bile ekranın sağına soluna bakmak bir süre sonra insanı yoruyor.

genelde yatarak oynuyorum o yüzden daha iyi oluyor.

3060Ti ekran kartına 4K fazla gelir. Hatta 2K bile bir tık fazla gelir. Onun yerine kaliteli bir 1080P monitör alın derim.
Gerçi bu dediğim ne oynadığınıza da bağlı. Eğer hard core multiplayer oyun oynamıyorsanız 2K da alınabilir.
Gördüğün testlerde ultrada 90 fps falan alıyordu oynadığım en zorlayıcı oyunlarda bende medyumlar 120-140fps alırım diye düsünüyorum
Diyerlerinde maçta alıyor sadece 170 180 fps

Gördüğün testlerde ultrada 90 fps falan alıyordu oynadığım en zorlayıcı oyunlarda bende medyumlar 120-140fps alırım diye düsünüyorum
Diyerlerinde maçta alıyor sadece 170 180 fps
3060 Ti ile 4K bence çoğu oyunda çok zor,ne tarz ve hangi oyunları oynuyorsunuz? Ve oynama amacınız nedir? E-Spor oyunculuğu mu? FPS'ten keyif almak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı