5000TL-6500TL arası sistem toplama

Bütçe
5000TL-6500TL

gercek_bir_insan

Femtopat
Bunu okuyan kişiye ilk önce bir Context veriyim:
____________________________________________________.
Bir iki ay önce Laptop'umdaki Anakarta entegre NVIDIA GeForce 840M öldü(sanırım?).
artık bu laptop(yaş günü hediyesi) benim için kullanılamaz hale geldiği için masaüstü bilgisayar satın almaya/toplamaya karar verdim.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

O yüzden soruyorum: Hangi parçaları/ kasa/monitör almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba , kullanım alaninizi belirtebilirseniz arkadaslar daha kolay yardimci olabileceklerdir. Mesela sadece oyun oynamak icin mi yoksa yayin veya render icin de kullanacak misiniz?

Bu soruyu sormadan önce hazır masaüstü aramıştım ve bunu buldum:Zeiron Gx60 Intel I5-3470 16gb 1tb + 120gb Ssd Rx550 21,5" Oyun Bilgisayarı | Trendyol

Sizce bu iyi mi?
Üstelik alacağım oyunlar: Enter The Gungeon, Team Fortress 2, Oxygen not Included

Ayrıca: Mouse ve Klavye'den ücret kesebilirim.
Hocam merhaba , kullanım alaninizi belirtebilirseniz arkadaslar daha kolay yardimci olabileceklerdir. Mesela sadece oyun oynamak icin mi yoksa yayin veya render icin de kullanacak misiniz?
Oyun Oynamak.

Bu soruyu sormadan önce hazır masaüstü aramıştım ve bunu buldum:Zeiron Gx60 Intel I5-3470 16gb 1tb + 120gb Ssd Rx550 21,5" Oyun Bilgisayarı | Trendyol

Sizce bu iyi mi?
Üstelik alacağım oyunlar: Enter the gungeon, Team Fortress 2, Oxygen not ıncluded.

Ayrıca: Mouse ve Klavye'den ücret kesebilirim.

Oyun oynamak.

Hocam çok kötü o sistem arkadaşın attığını alabilirsin ya da DA-SISTEM3/GIGABYTE GTX 1660 SUPER OC 6GB/AMD Ryzen 5 3500/16GB DDR4/500GB NVMe SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA
Hocam güzel sistemdir.

Geri
Yukarı