5000TL sistem + oyuncu ekipmanları önerisi

TRHasan31

Hectopat
Yer
haritada olmayan ilçe Hatay/Payas
5000TL var ben bir haber olacağım.
Monitör klavye mouse kulaklık (mikrofonlu)ve sistem için Max 5000TL var. PC toplama sihirbazından yaparsanız çok daha iyi olur.
5000TL var ben bir haber olacağım.
Monitör klavye mouse kulaklık (mikrofonlu)ve sistem için Max 5000TL var. PC toplama sihirbazından yaparsanız çok daha iyi olur.

Kimse neden cevap yazmıyor.

Son düzenleme:
Sistem: Pc Toplama Sihirbazı.

Hocam cidden şaşırdım kulaklık 450TL ve benim gibi ergenlerin en çok istediği şey şekilli şukullu olması ayrıca bu kulaklığa 450TL vereceğime GTX 1660 Super daha mantıklı bence. Yine’de teşekkürler.

Hocam cidden şaşırdım kulaklık 450TL ve benim gibi ergenlerin en çok istediği şey şekilli şukullu olması ayrıca bu kulaklığa 450TL vereceğime GTX 1660 Super daha mantıklı bence. Yine’de teşekkürler.

Şekilli olması cidden çok saçma, fiyatını hak eden en iyi kulaklıklardan bir tanesi.

4000 TL Sistem
600 TL Monitör
Monitör ve sistemin güzel parçalar olduğunu düşünüyorum ama mouse,klavye vb. anlamam. Bütçeyi biraz yükseltirseniz,400 TL'ye değilde 600 TL civarına mouse+klavye+kulaklık alınabileceğini düşünüyorum.
Hocam çok düşük bir işlemci,vasar bir anakartı ve 80+ olmayan bir psu. Ekipmanlara çok para harcatmışsınız,onun yerine sistem yükseltmesi daha mantıklı olacaktır.

Geri
Yukarı