5000TL telefon önerisi

Bütçe
5000
Epeyde özellik karşılaştırmanız yanlış karar vermenize neden olabilir. Deneyim odaklı karşılaştırmak gerekir.
Hocam deneyim odaklı karşılaştırabilmek için her iki telefonu da birkaç hafta kullanmak gerekir. Peki o nasıl olacak?
Epeyde özellik karşılaştırmanız yanlış karar vermenize neden olabilir. Deneyim odaklı karşılaştırmak gerekir.
Ayrıca epey'e bende tamamen güvenmiyorum sadece fikir oluşturması için örnek gösterdim.

Deneyimler yazılabiliyor, izlenebiliyor. Kendi adınıza oradan yorum yapabilirsiniz. Epeyde yazanlar kameranın megapixeli, sayısı, depolama kapasitesi, ekran boyutu vs. Peki fotoğraf ne gibi bir sonuçlar veriyor ya da gün ışığında ekran nasıl, öğrenebiliyor musunuz? Hayır. Epey puanını ve yalnız orada yazanları baz alması yüzünden hata yaptığını söyleyen burada bir sürü kişi var, alın size gerçek bir deneyim. Hem telefon, hem de Epey hakkında.

YouTube da bulunan kullanıcı videolarına bakıyorum ve tek şikayet şarj ısınma vb. konusunda. SE modeline çok heveslendim. Kamera vb. olarak gerçekten çok başarılı. Aynı bütçede alınan Android cihazların kameralarını bayağı geçtiği söyleniyor. Ağızımı açık bırakacak bir Android cihaz bulamazsam galiba seçeceğim cihaz iPhone SE olacak gibi görünüyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

YouTube da bulunan kullanıcı videolarına bakıyorum ve tek şikayet şarj ısınma vb. konusunda. SE modeline çok heveslendim. Kamera vb. olarak gerçekten çok başarılı. Aynı bütçede alınan Android cihazların kameralarını bayağı geçtiği söyleniyor. Ağızımı açık bırakacak bir Android cihaz bulamazsam galiba seçeceğim cihaz iPhone SE olacak gibi görünüyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Hevesiniz kırmak istemem ancak ekran ve bataryada olduğu kadar radikal bir fark yok kameralarda.

Mi 8 SE cihazından kısa bir süre önce iPhone SE 2020 cihazına geçtim kamera konusunda devrim yaşadığımı abartısız söyleyebilirim. Arka kamerası iPhone 11 kamerasıyla aynı olduğu söyleniyor o yüzden bu konuyu tartışmaya gerek bile yok ön kamerası ise iPhone 8 ile aynı olduğu söyleniyor ben ön kamerasından çok memnunum ama bu bütçe dahilinde farklı cihaz kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım. Batarya konusu tartışmalı bir konu işlemciyi çok yormadığım kullanımlarımda(sosyal medya, YouTube vs) günü çıkardığı oluyor ama şunu da belirtmek isterim ki oyun vs oynadığım zaman asla tatmin etmiyor 3 saat batarya ömrü ya sunuyor ya sunmuyor. Benim iPhone almak için farklı nedenlerim vardı, isteğiniz olursa soracağınız soruları cevaplayabilirim.

Geri
Yukarı