5000TL telefon önerisi

Bütçe
5000
Yer
Şaşmaz Otosanayi
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar.
5000TL civarında telefon almayı düşünüyorum. Sizce hangi telefonu almak mantıklı? Telefonu çok aktif kullanmıyorum oyun vb nadir oynarım. Ancak kameranın iyi olması benim için önemli. iPhone SE gözüme çok batıyor sizce almak mantıklı mı? Huawei, Xiaomi gibi markalar kullanmak istemiyorum.

@qGhosT'un önerdiği diğer tüm telefonlar bence daha tercih edilesi, SE'ye nazaran. Lakin orada ufak bir desteklemediğim nokta var. Özellik olarak zayıf demişsiniz hocam, işlemcisi saydığınız tüm telefonlardan daha güçlü. İşletim sisteminin optimizasyonuyla birlikte yani. Gayet akıcı, fazlasıyla hızlı ve sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak bir telefon SE @AtakoHelikopteri. Yarı yolda bırakacak tek şeyi ise, bataryası. Bunu göz önünde bulundurarak tercihinizi yapın. Ekran boyutu zaten günümüzde göreceli bir şey haline geldi, bunu siz kendiniz için bizden daha iyi bilirsiniz.

Eğer batarya ömrünün yeteceğini düşünüyorsanız iPhone SE gayet mantıklı. Ancak kamera olarak SE'den beklentiniz fazla olmasın. Kamerası gayet iyi ama özellik olarak zayıf.

Duruma göre bekleyebilirseniz Galaxy A52, A72 ya da MI10t, POCO F2 Pro, Galaxy Note 10 Lite tercih edilebilir.

Özellik olarak zayıf derken kamera da bulunan özelliklerden mi bahsettiniz yoksa cihazın özellikleri mi tam anlayamadım.

SE döneminin en iyi 2 işlemcisinden birini kullanıyor ama o işlemciyi gerçekten kullanmak istersen 3 saat batarya ömrü sunuyor. Ekranın küçük olması tabii ki kişisel bir tercih ancak düşük çözünürlük ve 60hz kötü yönlerinden biri. Bu sorunlar sizin için önemli değilse kamerası işlemcisi olsun sizi uzun süre götürecektir. Şahsi önerim oyun oynuyorsanız Mi 10t. Oynamıyorsanız F2 Pro.

@qGhosT'un önerdiği diğer tüm telefonlar bence daha tercih edilesi, SE'ye nazaran. Lakin orada ufak bir desteklemediğim nokta var. Özellik olarak zayıf demişsiniz hocam, işlemcisi saydığınız tüm telefonlardan daha güçlü. İşletim sisteminin optimizasyonuyla birlikte yani. Gayet akıcı, fazlasıyla hızlı ve sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak bir telefon SE @AtakoHelikopteri. Yarı yolda bırakacak tek şeyi ise, bataryası. Bunu göz önünde bulundurarak tercihinizi yapın. Ekran boyutu zaten günümüzde göreceli bir şey haline geldi, bunu siz kendiniz için bizden daha iyi bilirsiniz.

Kullandığım telefonlar hep Samsung markaydı ve her akşam şarja takardım. iPhone SE modelinde gün içinde şarj aleti arar mıyım o kadar zayıf mı bataryası.

Yeni konular

Geri
Yukarı