500GB HDD önerisi

Bütçe
200
Sıfır olduğuna emin misiniz? Yorumlarında hasarlı, çizik var vs. yazılar var.
Ayrıca 1TB fiyatları ne kadar oluyor, ona öneri verebilir misiniz?

Hocam ben almadan da kuzenime vs. sordum WD alacaktım ilk başta yorumları okudum hep sorunluydu kuzenim de Seagate al dedi bende bu linkini bıraktığım ürüne baktım almadan önce de yine de sordum sıfır dediler aldım gerçekten de sıfırdı.
1 TB bu fiyatta var hocam WD almak isterseniz onun fiyatlarına da bakıp karar verebilirsiniz.

Peki ya Barracuda mı WD Blue mi?

Hocam WD kullanan çok açıkcası ben de WD alacaktım ama baktığım da sorunları vardı bende kuzenim parçaları iyi bilir ona sordum o da bana Seagate al dedi ben de Seagate aldım oda Seagate kullanıyordu. Öneririm memnunum karar sizin hocam alabilirseniz de 1 TB almak daha mantıklı olur.

Son düzenleme:
Hocam WD kullanan çok açıkcası ben de WD alacaktım ama baktığım da sorunları vardı bende kuzenim parçaları iyi bilir ona sordum o da bana Seagate al dedi ben de Seagate aldım oda Seagate kullanıyordu. Öneririm memnunum karar sizin hocam alabilirseniz de 1 TB almak daha mantıklı olur.
Ne sorunu varmış? Çok merak ettim ciddiyim.

Ne sorunu varmış? Çok merak ettim ciddiyim.

Alacağım modelin yorumuna baktığım da hiç iç açıcı değildi. Şu soruna ne deniyordu hatırlamıyorum siz bilirsiniz HD Tune test yapınca sorun çıkıyordu hatırlasam diyeceğim de hatırlamıyorum o sorunun ismini.

Alacağım modelin yorumuna baktığım da hiç iç açıcı değildi. Şu soruna ne deniyordu hatırlamıyorum siz bilirsiniz HD Tune test yapınca sorun çıkıyordu hatırlasam diyeceğim de hatırlamıyorum o sorunun ismini.
Eğer 500GB modellere baktıysanız Bad Sector vs. çıkıyor ama bu sorun neredeyse tüm 500GB HDD'lerde çıkıyor çünkü hepsi eski. Benim elimde 10 yıllık Samsung 500 GB HDD var onda da var Bad Sector. 1 TB modellerde çıkmaz.

Hatırladım Bad Sector.
Eğer 500GB modellere baktıysanız Bad Sector vs. çıkıyor ama bu sorun neredeyse tüm 500GB HDD'lerde çıkıyor çünkü hepsi eski. Benim elimde 10 yıllık 500 GB HDD var onda da var Bad Sector. 1 TB modellerde çıkmaz.

Hocam tam da siz yazınca hatırladım :D Ben de sorun çıkmadı hocam 2.el varmış piyasa da diyorlar ama ben aldığım da sıfırdı yani.

Hatırladım Bad Sector.

Hocam tam da siz yazınca hatırladım :D Ben de sorun çıkmadı hocam 2.el varmış piyasa da diyorlar ama ben aldığım da sıfırdı yani.
Şans işi hocam o. Bence 100 TL için riske atmaya değmez 1 TB alınmalı. Zaten HDD'de bir sorun yoksa sıfır mı gönderdiler ikinci el mi anlayamıyoruz maalesef.

Şans işi hocam o. Bence 100 TL için riske atmaya değmez 1 TB alınmalı. Zaten HDD'de bir sorun yoksa sıfır mı gönderdiler ikinci el mi anlayamıyoruz maalesef.

Siz de doğru söylüyorsunuz hocam o zaman üstüne para ekleyemedim 450 500 TL'ydi 1 TB yoksa bende 1 TB alacaktım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı