500GB M.2 SSD tavsiyesi

• Konuyu başlatan iesey
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 960

iesey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an Kingston hyprx Fury 480GB kullanıyorum ama bunu laptopa takmayı düşündüğüm için bir B450M S2H anakartıma M.2 SSD bakıyorum. Çok bildiğim bir konu olmadığı için sizlere soruyorum. F/P ürünü, kapasitesi 500GB olan kullanıp memnun kaldığınız veya tavsiye ettiğiniz bir model var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Şu an Kingston hyprx Fury 480GB kullanıyorum ama bunu laptopa takmayı düşündüğüm için bir B450M S2H anakartıma M.2 SSD bakıyorum. Çok bildiğim bir konu olmadığı için sizlere soruyorum. F/P ürünü, kapasitesi 500GB olan kullanıp memnun kaldığınız veya tavsiye ettiğiniz bir model var mı? Şimdiden teşekkürler.

Ucuz olarak sorunsuz güzel M.2
1. https://www.hepsiburada.com/kingsto...VA28YCh1E4wAeEAQYASABEgL4e_D_BwE&gclsrc=aw.ds
2. fiyatına göre güzel daha hızlı M.2

@muhammedqqw 970 EVO Plus daha iyi ve daha ucuz.

@iesey tam bütçenizi söylerseniz daha sağlıklı bir öneri yapabiliriz.

F/P dediğiniz için A2000 500GB SSD öneririm.

Geri
Yukarı