500GB PlayStation 3 sistem bilgisinde 80 GB gözüküyor

Muratilhan57

Hectopat
Fat kasa bir PlayStation 3'üm var. Benim aldığıma göre 500GB ama sistem bilgisinde 80GB gözüküyor. Aldığım kişi orada yanlış gösteriyor 500GB diyor. Babamın iş arkadaşı böyle bir şey olabilir mi?

Yanlış göstermesinin ihtimali yok gibi bir şey. Siz genede açıp bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video nasıl yapacağınızı anlatıyor.

Ben ondan çok anlamıyorum şimdi sökerim bir şey falan olur ama yemin ediyor oda Letgo'dan almış bana öyle denildi diyor bir de tanıdık.

Dediğim gibi bir şey olabilir mi orası yanlış gösteriyor.

Yanındaki kapak kısmını açıp bir tornavida vasıtasıyla oradaki vidayı söktüğünüz gibi çekmenizle elinize gelir ve yine aynı şekilde geri takabilirsiniz korkacak bir durum yok babam 10 senedir bu işi yapıyor bende o dediğiniz cihazı 3 sene kullandım.

PS3 HDD sökmek kadar kolay bişey yok hangi kasayı kullanıyorsun? Vidasını sökünce ve koruma kapağını çıkarınca HDD karşına gelir zaten sonra tutma yerinden çekersin HDD bakarsın içine.

Internette arastirdim ve boyle bir bug yok. 500GB diye kaziklamis size, gecmis olsun.

Ben bu hafta sonu bizim tanıdık var PlayStation ıncı ona gösteren eğer dediği gibi değilse 200 300TL alırım saten babamın iş arkadaşı oda bilmiyoki oda Letgo'dan almış.

Yanındaki kapak kısmını açıp bir tornavida vasıtasıyla oradaki vidayı söktüğünüz gibi çekmenizle elinize gelir ve yine aynı şekilde geri takabilirsiniz korkacak bir durum yok babam 10 senedir bu işi yapıyor bende o dediğiniz cihazı 3 sene kullandım.

Yazılım geri yüklemek zorunda değiliz değil mi?

Internette arastirdim ve boyle bir bug yok. 500GB diye kaziklamis size, gecmis olsun.

Saten 650TL aldım bir de çizik bile yok ben anlamlıydı bu paraya 500GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım atmanıza gerek yok. Aldığınız adama iade edin o da kimden aldıysa ona, neden sizin paranız çıksın?

Yeni konular

Geri
Yukarı