500GB SSD veya M.2 SSD önerisi

strongTURK

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 evo plus 250 gb
Anakart
Asus z390-f gaming
Merhaba arkadaşlar. 2.el olarak yeni bir sistem aldım. Fakat depolamadı çok az. İçinde sadece Samsung 970 EVO Plus 250 GB M.2 SSD var. Bunu artırmak istiyorum. Sizce tekrardan M.2 SSD mi alayım yoksa SSD mi? Hangisi daha iyi olur? Seçiminize göre bana 500GB'lık ürün önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Onu yazmayı unutmuşum. 2.000 lira hocam.
1 TB bile var hocam o bütçeye.

1 TB bile var hocam o bütçeye.

Hocam bu ürün iyi midir? Yani bir Samsung olsa daha iyi olur mu? Ben bu işlerde biraz cahilim. Yeni yetişiyorum da😀

Hocam bu ürün iyi midir? Yani bir Samsung olsa daha iyi olur mu? Ben bu işlerde biraz cahilim. Yeni yetişiyorum da😀
Bütçene uygun 1 TB Samsung ürün yok. Sırf Samsung diye de 500 GB almak mantıksız. Kingston da oldukça kaliteli bir marka.

1TB olsa çok iyi olur. Fiyatı da uygun gibi.

Bütçene uygun 1 TB Samsung ürün yok. Sırf Samsung diye de 500 GB almak mantıksız. Kingston da oldukça kaliteli bir marka.

Evet doğru söylüyorsunuz. Gerçekten mantıksız olur. Yardımınız için teşekkürler. Fakat ürün teknoraks diye bir sitede 1869 lira. Bu site güvenilir midir? Trendyol'da aynı ürün 1959 lira.

Son düzenleme:
Evet doğru söylüyorsunuz. Gerçekten mantıksız olur. Yardımınız için teşekkürler. Fakat ürün teknoraks diye bir sitede 1869 lira. Bu site güvenilir midir? Trendyol'da aynı ürün 1959 lira.
Siteye güvenmiyorsan Trendyol'dan alabilirsin.

Geri
Yukarı