500TL Çekim gücü yüksek router önerisi

Dariahlazatova

Decapat
Dostlar DOCSIS 3.0 modem kullanıyorum. Modeli Infinity 401. Wi-Fi'de sürekli kopmalar ve düşük hız sorunu ile karşılaşıyorum. Ama en büyük problemim kopmalar. 1 dakikada yaklaşık 5 10 kere kopuyor ve gerçekten çok sinir bozucu. Arada 3 4 duvar mesafesi var ve bu yüzden kaliteli bir router almak istiyorum. Bütçem 400TL ama 500'e kadar esneme yapabilir. Çekim gücünü yükseltecek, kopmaları tamamen engelleyecek, kullanımı basit bir router olsun istiyorum. Teşekkür ederim.

O kadar bütçe ayırmaya gerek yok hocam. Tenda AC11 tavsiye ederim, 2. el 200-250 TL civarına bulunabiliyor ve Avrupa WiFi standartlarına takılmadığı için çekim gücü çok yüksek. Fiber desteği de mevcut. Bir süre kullandım ve 500 TL'ye alacağınız bir routerdan çok daha iyi çekim gücüne sahip.

O kadar bütçe ayırmaya gerek yok hocam. Tenda AC11 tavsiye ederim, 2. el 200-250 TL civarına bulunabiliyor ve Avrupa WiFi standartlarına takılmadığı için çekim gücü çok yüksek. Fiber desteği de mevcut. Bir süre kullandım ve 500 TL'ye alacağınız bir routerdan çok daha iyi çekim gücüne sahip.
2. el alabilirim ama routere bir şey olmuş olabilir mi? Yani 2'nci el router sağlıklı mı? Ve eğer 2. el alırsam kargo ile olması gerekiyor dolandırılma riski var.
Neden bu hocam? Daha önce kullandınız mı?

2. el alabilirim ama routere bir şey olmuş olabilir mi? Yani 2'nci el router sağlıklı mı? Ve eğer 2. el alırsam kargo ile olması gerekiyor dolandırılma riski var.
Şimdiye kadar sarı siteden bir sürü ürün aldım ve sattım hocam. Bazılarını aynı şehirde olduğumdan elden aldım, bazılarını havale/eft ile aldım veya sattım. 200-250 TL için kimsenin dolandırma gibi işlere kalkışacağını sanmam. Güvenmiyorsanız sadece aynı ilde elden alabilirsiniz.

Şimdiye kadar sarı siteden bir sürü ürün aldım ve sattım hocam. Bazılarını aynı şehirde olduğumdan elden aldım, bazılarını havale/eft ile aldım veya sattım. 200-250 TL için kimsenin dolandırma gibi işlere kalkışacağını sanmam. Güvenmiyorsanız sadece aynı ilde elden alabilirsiniz.
2'nci elde herhangi bir problem olur mu sence? Yani ürünün başına daha önceden bir şey gelmiş vs gibi?

Neden bu hocam? Daha önce kullandınız mı?

Ben ASUS'un bir modelini kullanıyorum. Arkadaşım bu modeli kullanıyor ve çok memnun Amazon'dan sipariş verdi o da.

Yeni konular

Geri
Yukarı