500TL Full RGB mekanik klavye önerisi

Bütçe
400-500

Ayato_Xx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Klavyedeki space tuşum bozuldu ve düzelmiyor. Membran klavyem var. Ben de yenisini alayim dedim.

Klavye hakkında bilgili olanlar varsa klavye önerisinde bulunabilir mi?
Bütçem 400TL ama 500TL'ye çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rainbow aydınlatmalı olanın yerine tek renk kırmızı LED olanı alın, zaten ikisi de RGB değil. İlla rainbow olsun istiyorsanız da bu linkten alın, 40TL daha ucuz.

Hocam bende kullanıyorum harika bir klavye tak tak ses çıkarmaz hibrit sesi yine tatmin edici daha önce mekanik kullandıysanız ilk başta garip gelir ama sonra çok rahat oluyor ışıkları güneşte bile net görünüyor yanında mouse geliyor ama bende G203 olduğu için pek sevmedi fareyi aynı şekilde onunda ışıklandırması çok güçlü
Sorunuz olursa cevaplarım. İndirim kovalarsanız 500 TL'ye bulursunuz diye düşünüyorum

Aga bu klavye küçük ben biraz daha büyük bir klavye arıyorum.
Hocam bende kullanıyorum harika bir klavye tak tak ses çıkarmaz hibrit sesi yine tatmin edici daha önce mekanik kullandıysanız ilk başta garip gelir ama sonra çok rahat oluyor ışıkları güneşte bile net görünüyor yanında mouse geliyor ama bende G203 olduğu için pek sevmedi fareyi aynı şekilde onunda ışıklandırması çok güçlü.
Sorunuz olursa cevaplarım. İndirim kovalarsanız 500 TL'ye bulursunuz diye düşünüyorum.

Bu cok pahalı ben 400 TL Max 500 TL olsun istedim gene de sağ ol.

Membran klavye bakabilirsiniz.

K551 bakabilirsin. 440TL küsür liraydı fiyatı da 570TL'lere uçmuş.
21 Kasım'da falan hepsiburada'da indirim başlıyordu. Oradan bakabilirsin. İmzamda incelemesi var.

Membran klavye bakabilirsiniz.

Şu ana kadar sürekli membran kullandım artık değişmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı