500TL işlemci önerisi

4 çekirdekli iyi gibi bir kenarda dursun başka bulamassam bunu alabilirim.
Güç kaynağım 300W yeterli mi böyle işlemcilere.

Bunu alın. Bilgidiğime göre çarpan kilidi açık. Bende Q9400 var ve GTA 5 gibi Fortnite gibi oyunlarda darboğaz oluyor. Aynı ekran kartı var(HD 6670 aynı işte). Bu işlemcinin GHz'si yüksek ve overclock yapılabiliyorsa seni çok daha yüksek ekran kartlarına götürür.

Bunu alın. Bilgidiğime göre çarpan kilidi açık. Bende Q9400 var ve GTA 5 gibi Fortnite gibi oyunlarda darboğaz oluyor. Aynı ekran kartı var(HD 6670 aynı işte). Bu işlemcinin GHz'si yüksek ve overclock yapılabiliyorsa seni çok daha yüksek ekran kartlarına götürür.

Kanka peki yolar binalar falan yükleniyor mu?
Bu sistem ile nasıl GTA 5 oynuyorsun?

Rahat bir şekilde oynuyorum kanka.

İnternette gezinirken bazı kişiler modlu olarak Xeon işlemci kullanabilirsin dedi bu modlu derken neden bahsediyorlar.

Kanka YouTube falan videolar var ve 60 FPS sabit oynayabiliyorum görüntüyü bozmadan.

Anakartına modlu BIOS yüklemen gerekiyor. Yoksa işlemci aşırı ısınıyor. Anakartına uygun modlu BIOS araştır. Bulursan ve yapabileceğine inanıyorsan al bir tane Xeon işlemci.

Kanka zaten gidip CoD Warzone gibi oyun oynamıyorum onun için ileride güzel sistem toplayacağım benim amacım şimdilik beni bazı oyunlarda rahat oynatabilecek bir işlemci.

Çok olduğunu bilemem ama kanka bu işlemci için soğutucu da almak istiyorum şimdiki soğutucu yeter mi bilmiyorum termal macunda alacağım.
Kanka elindekileri 200'e çıkarıp 750 civarına i5 2500 gibi sistem alabilirsin aslında düşünebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı