500TL kablosuz fare önerisi

Bütçe
500
Rival 3 Wireless önermem, G304 öneririm. G305 ile tamamen aynı ürün. Avrupa da G305, Asya da G304 diye geçiyor. Bütçeniz varsa arttırıp Fury Z alın derim:

Merhaba. Ortalama bütçe 500TL civarı gibi gözüküyor. Sizce bu mouse mu almalıyım yoksa farklı seçeneklerde var mı? Kesinlikle Wireless mouse istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Bahsettiğim mouse: Steelseries Rival 3 Wireless ve Bluetooth Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Katar Pro kesinlikle tavsiye ederim.
Merhaba. Ortalama bütçe 500TL civarı gibi gözüküyor. Sizce bu mouse mu almalıyım yoksa farklı seçeneklerde var mı? Kesinlikle Wireless mouse istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Bahsettiğim mouse: Steelseries Rival 3 Wireless ve Bluetooth Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Bence Wireless almayın derim.

Katar Pro kesinlikle tavsiye ederim.

Bence Wireless almayın derim.

Kabloları pek sevmiyorum ondan dolayı kablosuz olması daha iyi olur.
Rival 3 Wireless önermem, G304 öneririm. G305 ile tamamen aynı ürün. Avrupa da G305, Asya da G304 diye geçiyor. Bütçeniz varsa arttırıp Fury Z alın derim:

Teşekkür ederim Rampage alınır mı? Sizce pek öneren yok.

Ben olsam Rampage gibi bir markaya para vermezdim.

Kabloları pek sevmiyorum ondan dolayı kablosuz olması daha iyi olur.

Teşekkür ederim Rampage alınır mı? Sizce pek öneren yok.
Ben olsam Rampage gibi bir markaya para vermezdim.
Bu algı çok var. Bu ürün gerçekten iyi kendimde kullanıyorum o yüzden önerdim yoksa bende Rampage'e para vermem. Aynı ürün yurtdışında Pwnage Symm Wireless adıyla satılmakta ve Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçmekte. Onlara bir bakın derim. G304'e göre daha iyi ağırlığı daha iyi switchler daha iyi skatezleri var ayrıca. Kendi incelememde mevcut:

Yeni konular

Geri
Yukarı