500TL kablosuz kulak üstü kulaklık onerisi

zyunus

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. 500TL butceyle oyun ve konusma için kablosuz kulaklık ariyorum. Bilgisayarda kullanacagim Windows uyumlu ve sesli iletisime gececegim için sesi disariya vermemesi onceligim. Tabii ki ses kalitesi de onemli. Onerilerinizi bekliyorum dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
500 TL'nin altında da rahatlıkla bulursun,
Deneyimlediğim bir ürünü tavsiye edeyim istiyorsan.
Deneyimim; 1.5 yıldır kullanıyorum bass on ear modelini kablosuz ve rahat kullanıyorum, seyahat da, oyunda, MP3 de çok güzel bass sesi veriyor...
Yaklaşık 100-200 gram aralığında bir şey gibi elde tutunca ancak net ağırlık bir şey diyemem :(
ses kalitesine gelecek olursak ses kalitesi zaten ürünün adı bass+ on ear her şeyi zaten ismiyle açıklıyor :D
tavsiye ederim sarjı yeterince uzun gidiyor 2 günde bir sarj ediyorum ki günde 10 saat kulaklıkla CS oynuyorum normalde, kulağı acıtmıyor yumuşak kalıbları da var...
Daha ne anlatayım Philips'den bahsediyoruz, gönül rahatlığıyla al kardeşm tavsiye ederim.
Genede istediğin bir kulaklık bulup alırsan hayırlı olsun şimdiden iyi günlerde kullan :)

500 TL'nin altında da rahatlıkla bulursun,
Deneyimlediğim bir ürünü tavsiye edeyim istiyorsan.
Deneyimim; 1.5 yıldır kullanıyorum bass on ear modelini kablosuz ve rahat kullanıyorum, seyahat da, oyunda, MP3 de çok güzel bass sesi veriyor...
Yaklaşık 100-200 gram aralığında bir şey gibi elde tutunca ancak net ağırlık bir şey diyemem :(
ses kalitesine gelecek olursak ses kalitesi zaten ürünün adı bass+ on ear her şeyi zaten ismiyle açıklıyor :D
tavsiye ederim sarjı yeterince uzun gidiyor 2 günde bir sarj ediyorum ki günde 10 saat kulaklıkla CS oynuyorum normalde, kulağı acıtmıyor yumuşak kalıbları da var...
Daha ne anlatayım Philips'den bahsediyoruz, gönül rahatlığıyla al kardeşm tavsiye ederim.
Genede istediğin bir kulaklık bulup alırsan hayırlı olsun şimdiden iyi günlerde kullan :)
hocam oncelikle oneriler icin cok saol eline saglik. Onerdigin model ilk attigin degil mi?
Fiyati gercekten makul beni yormaz isime gelir acikcasi. Birkac soru sorayim o halde bunu alirim olmadi. Sen de oyun oynuyosun anlarsin. Seslerde gecikme oluyor mu bluetooth dan dolayi? Mikrofonu nasil? Sesi disariya veriyor mu? (simdiki kulakligimda catisma seslerini arkadaslarim duyuyor :D) Son olarak da sen nasil bagladin bilgisayara benim anakartimda bluetooth ozelligi yok. Simdiden sagolasin tekrar dostum

Hocam oncelikle oneriler için cok sağ ol eline saglik. Onerdigin model ilk attigin degil mi?
Fiyati gercekten makul beni yormaz isime gelir acikcasi. Birkac soru sorayim o halde bunu alirim olmadi. Sen de oyun oynuyorsun anlarsin. Seslerde gecikme oluyor mu Bluetooth'dan dolayi? Mikrofonu nasıl? Sesi disariya veriyor mu? (simdiki kulakligimda catisma seslerini arkadaslarim duyuyor :D) son olarak da sen nasıl bagladin bilgisayara benim anakartimda Bluetooth ozelligi yok. Simdiden sağ olasin tekrar dostum.

Teşekkür ederim ilginiz için, attığım iki link te aynı kulaklık modeli bass+ on ear.
Sesi dışarıya gitmiyor pek ben duymadım, Bluetooth özelliği için USB flash şeklinde Bluetooth cihazları var onlara bakabilirsin onlarda 30 lira falan fazla değil, sesi hızlı veriyor gecikme falan yok CS de gayet iyi ses alıyorum hatta diğer kulaklıklara göre en kaliteli sesi bu verdi diyebilirim :D.
Mikrofonu gayet güzel boğuk ses gitmiyor arkadaşlarına TeamSpeak'den falan konuşunca güzel ses gidiyor.

Teşekkür ederim ilginiz için, attığım iki link te aynı kulaklık modeli bass+ on ear.
Sesi dışarıya gitmiyor pek ben duymadım, Bluetooth özelliği için USB flash şeklinde Bluetooth cihazları var onlara bakabilirsin onlarda 30 lira falan fazla değil, sesi hızlı veriyor gecikme falan yok CS de gayet iyi ses alıyorum hatta diğer kulaklıklara göre en kaliteli sesi bu verdi diyebilirim :D.
Mikrofonu gayet güzel boğuk ses gitmiyor arkadaşlarına TeamSpeak'den falan konuşunca güzel ses gidiyor.
Anlıoyorum çok teşekkürler. Ben araştırdım biraz daha ve 200 tl daha koyup HyperX Cloud Stinger Core Wireless + 7.1 siparişi verdim hocam. Bakalım ne olacak :D Yorumlarınız için teşekkürler, isterseniz denedikten sonra ben de paylaşırım tecrübelerimi

Geri
Yukarı