500TL kasa önerisi

Hava sirkülasyonu iyi olan, fazla bütçe aşmayacak şekilde kasa önerisi istiyorum.
Biraz daha ucuz olsun isterseniz, hava akışı iyidir. Temperli camı var, her fanda toz filtresi var. Kendim kullanıyorum malzeme kalitesi de iyi. Tek sorunu M-ATX destekliyor, ATX desteklemiyor.

Malzeme kalitesinde Dark'a pek güvenemiyorum. Bir de 450 TL olduğu zamanlar kesinlikle ilk tercihti ama hala alınabilir bence.
Zamanında çok güzeldi fiyat olarak da şimdi pek alınabilir gelmiyor bana. Dark malzeme kalitesi olarak o kadar iyi olmayabilir ama çok kötü olduğunu da sanmıyorum.

Zamanında çok güzeldi fiyat olarak da şimdi pek alınabilir gelmiyor bana. Dark malzeme kalitesi olarak o kadar iyi olmayabilir ama çok kötü olduğunu da sanmıyorum.
Ben bir kasasını 3 sene kullandım, ABS dedikleri plastik oyuncak kamyonların kasalarını yaptıkları plastikti. En küçük darbede kırılacak gibi duruyordu. Belki kendilerini geliştirmiş olabilirler ama kullanan birinin fikrini almak daha garanti olur.

Yorumların

Ben bir kasasını 3 sene kullandım, ABS dedikleri plastik oyuncak kamyonların kasalarını yaptıkları plastikti. En küçük darbede kırılacak gibi duruyordu. Belki kendilerini geliştirmiş olabilirler ama kullanan birinin fikrini almak daha garanti olur.

Yorumların için teşekkür ederim hocam. Biraz daha araştırıp alacağım. Bu arada Raikkönen fotoğrafınız güzelmiş :)

Yeni konular

Geri
Yukarı