500TL klavye önerisi

BHANN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
- RYZEN 5 5600 - GIGABYTE RTX 3070 EAGLE OC - GIGABYTE B550 GAMING X V2 - APACER NOX 2X8 16GB - AGI NVME M2 - LIAN LI LANCOOL 216 - FSP HYPER PRO 700W
Meslek
Grafik Tasarımcı
Herkese merhaba, konuda belirttiğim üzere 500TL bütçeli FPS oyunları için klavye arıyorum. Bulduğum klavye linklerini aşağıya bırakıyorum şimdiden teşekkürler.

Şey haberiniz olsun 2. link tuş takımı.
1660687043653.png

Herkese merhaba, konuda belirttiğim üzere 500TL bütçeli FPS oyunları için klavye arıyorum. Bulduğum klavye linklerini aşağıya bırakıyorum şimdiden teşekkürler.

Gamepower ürünlerini önermem. Teknobiyotik üzerinden Galax Stealth 03 alın derim size.

Gamepower, inca gibi dandik markalara yönelmenizi tavsiye etmem size önerim Galax Stealth 03 olacaktır.

Şey haberiniz olsun 2. link tuş takımı.
Eki Görüntüle 1488289
Yanlış linki atmışım hocam pardon :D MSI Vigor GK30 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gamepower, Rampage , Everest gibi markaları önermiyorum. Bence Galax Stealth 03 alın ya da bilinen marka olsun diyorsanız bu klavyeyi alabilirsiniz (Yarı-Mekanik) https://www.hepsiburada.com/msi-vig..._uMlyN-ISRY76-wPtQEaAv0VEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Sizce hangisi hocam? Stealth 03 mü Vigor GK30 mu?

Yanlış linki atmışım hocam pardon :D MSI Vigor GK30 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce hangisi hocam? Stealth 03 mü Vigor GK30 mu?
Ben Gk30 öneririm. Msi Dragon Center desteği var ve hissiyatı Red Switch-Membran arası bir şey. Daha önce kullanma fırsatım olmuştu ama illa mekanik isterseniz Galax'ı alabilirsiniz. Kullanan arkadaşlarım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı