500TL klavye önerisi

Hocam bu arada GK30 hangi Switch'i kullanıyor?

Hocam GK30 mekanik değil herhangi bir Switch kullanmıyor ancak membran plastiğinin üstünde box Switch diye adlandırılan Switch parçası var bu da yarı mekanik olmasını sağlıyor. Ayrıca bu parça saydam ve RGB'nin rengini kendi rengi yapıyor. (İnternetten örnek fotoğraf buldum)

Ekleme: Fotoğrafta enter tuşu küçük gözüküyor ama TR versiyonu büyük enter içeriyor.

Dosya Ekleri

• 74C9CCFB-DD0F-4D11-9583-E4D9DC8AB273.jpeg
    74C9CCFB-DD0F-4D11-9583-E4D9DC8AB273.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 16
Hocam Gk30 mekanik değil herhangi bir switch kullanmıyor ancak membran plastiğinin üstünde box switch diye adlandırılan switch parçası var bu da yarı mekanik olmasını sağlıyor. Ayrıca bu parça saydam ve RGBnin rengini kendi rengi yapıyor. (İnternetten örnek fotoğraf buldum)
Teşekkürler hocam. Ancak stealth 03 ün blue switch olması ve onu almak daha mantıklı olmaz mı?

Teşekkürler hocam. Ancak stealth 03 ün blue switch olması ve onu almak daha mantıklı olmaz mı?
Bu seçim size kalmış hocam. Ben şahsen blue switchi yay sesinden dolayı sevmiyorum ancak siz sevebilirsiniz. İkisi de güzel klavyeler hangisini istiyorsanız onu alabilirsiniz. Ancak mesela ekran kartınız, anakartınız Msi ise ekipman Msi olunca daha uyumlu oluyor. Seçim sizin zaten bu bütçeye önerilecek çok klavye yok. Şimdiden hangisini alırsanız hayırlı olsun!

Mekanik;

Galax Stealth 03

Mekanik hisli;

Razer Cynosa Lite
MSI Vigor GK30

Önerebilirim.
Teşekkürler hocam. Genellikle FPS oyunları oynuyorum ve aşırı kararsız kaldım. Ya stealth 03 ya da vigor :/

Sessizlik sizin için önemli mi?
Hocam inanın sesli veya sessiz olması hiç önemli değil sadece bütçeme göre en iyisi almak istiyorum.

Msi Vigor GK30 aldım. Öneriler için herkese çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı