500TL klavye ve fare önerisi

Tutuş şeklin ve elinin boyutu nedir? Sessiz bir switch mi istersin yoksa sesli bir switch mi?

Tutuş şeklin ve elinin boyutu nedir? Sessiz bir switch mi istersin yoksa sesli bir switch mi?
Trust nasıl? Genelde kalitesiz ürünlerini biliyorum. Şimdi bu klavyeyi alırsam bir yerleri gıcırdamaz değil mi?

Gıcırdamaz. Alimünyum gövdeye sahip. Tek sorunu tuşların silinebilmesi. Klavyenin fiyatı için normal oda.
Bende Rampage Km Rx9 mu her ne ise o şeyden var. Hem klavye hem fare. Farenin tekerleği motor gibi ses çıkarıyor ve gıcırdıyor. Klavyenin de boşluk tuşu gıcırdıyor ve tak tak ses çıkarıyor. Bir daha Rampage klavye mouse almam. Garantiye vermeyi düşünüyorum.

@FurkanxdTR
Rampage kalitesiz ürünler sattığı için gıcırdaması normal olarak karşılıyorum. Hangi tür oyunlar oynuyorsunuz? CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsanız yeni bir mouse almanızı öneririm.

@FurkanxdTR
Rampage kalitesiz ürünler sattığı için gıcırdaması normal olarak karşılıyorum. Hangi tür oyunlar oynuyorsunuz? CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsanız yeni bir mouse almanızı öneririm.
Hocam ürünleri garantiye vereceğim. Adam akıllı gıcırdamayan bir şey gönderirlerse kullanmaya devam edeceğim.

Klavye pek önemli değil. Bana kablosu kalın olmayan, kablosu takılmayan bir mouse önerir misiniz? Bildiğiniz bir mouse pad varsa o da güzel olur. CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı