500TL kulaklık önerisi

Biraz arttırabilirseniz:
Aslında Cooler Master CH321 de önerimdir, fakat stokları yok.
Hiçbirisi sizi üzmez.

Dostum bunu fiyatı 350 TL.
HyperX Cloud Stinger ile Stinger Core farklı model kulaklıklardır.

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Corsairin tipi de hoşuma gitti fakat 700 TL şu anda. Bu kadar vermeyi düşünmüyorum. Malum yıl sonu, brüt maaş :). Ses kasma ile aman aman bir işim yok. İhtiyacım var ama bu kadar para verecek kadar profesyonel değilim. Rampage fiyat olarak da uygun gibi fakat,memnun olmayan çok insan da var.
HyperX Cloud Stinger bana yakın olan vatanda var. Orda gidip deneyeceğim mümkünse fakat fiyat baya üstte corsair gibi. İnternetten almayı düşünmüyorum. Yılbaşı geliyor ve kargoda aksaklık olursa 4 günü kulaklıksız geçirmek de istemiyorum :D

Bir de buna denk geldim;
Logitech G432 Normalde kendim de g231 kullanıyordum memnundum ama sizin de varsa fikirleriniz alırım.

Bu seçenekler arasından fiyat odaklı yaklaşırsak rampage gibi duruyor ama sonra üzülmek istemiyorum.

Cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim.

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Corsairin tipi de hoşuma gitti fakat 700 TL şu anda. Bu kadar vermeyi düşünmüyorum. Malum yıl sonu, brüt maaş :). Ses kasma ile aman aman bir işim yok. İhtiyacım var ama bu kadar para verecek kadar profesyonel değilim. Rampage fiyat olarak da uygun gibi fakat,memnun olmayan çok insan da var.
HyperX Cloud Stinger bana yakın olan vatanda var. Orda gidip deneyeceğim mümkünse fakat fiyat baya üstte corsair gibi. İnternetten almayı düşünmüyorum. Yılbaşı geliyor ve kargoda aksaklık olursa 4 günü kulaklıksız geçirmek de istemiyorum :D

Bir de buna denk geldim;
Logitech G432 Normalde kendim de g231 kullanıyordum memnundum ama sizin de varsa fikirleriniz alırım.

Bu seçenekler arasından fiyat odaklı yaklaşırsak rampage gibi duruyor ama sonra üzülmek istemiyorum.

Cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim.

599 TL imiş.

Açıkçası 100 TL daha ekleyip bunu almanızı öneririm çünkü gerçekten Rampage falan bulaşılmaz.

200 TL bütçeniz olsa Rampage alın yapacak bir şey yok ama 500 TL ile Rampage alınmaz.

600 TL veremem derseniz şunu öneririm

599 TL imiş.

Açıkçası 100 TL daha ekleyip bunu almanızı öneririm çünkü gerçekten Rampage falan bulaşılmaz.

200 TL bütçeniz olsa Rampage alın yapacak bir şey yok ama 500 TL ile Rampage alınmaz.

600 TL veremem derseniz şunu öneririm.

Hocam bütçeyi arttırmak zorunda kalacağım sanırım. Ön yargılı değilim Rampage'e karşı fakat, bu bantlara çıkınca dediğiniz markalara yönelmek daha mantıklı gibi. Bir de Logitech ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Hocam bütçeyi arttırmak zorunda kalacağım sanırım. Ön yargılı değilim Rampage'e karşı fakat, bu bantlara çıkınca dediğiniz markalara yönelmek daha mantıklı gibi. Bir de Logitech ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?
Logitech'te güzel tabi ki, hangi kulaklık modelinden bahsediyorsunuz?

Bence o kadar para vermişken ses kartlı bir model almalısınız.

Ben sistem toplamadan önce Macbook Air kullanıyordum. Daha sonra onu sattım ve sistem topladım. Macbook'tan sonra anakartın ses yongası o kadar kötü geldi ki kulağıma. Çok rahatsız olmuştum. Gittim Creative Sound Blaster Audigy Fx ses kartı aldım. Hala Macbook kadar iyi ses alamıyorum fakat idare ediyor. Bu ses kartını zamanında 140 TL'ye almıştım. Eğer ses kartınız yoksa ya da anakartınızın ses yongası o kadar iyi değilse kesinlikle ses kartlı bir modele yönelin.

Ben Cloud II'yi bu yüzden aldım.

Şuan Creative ses kartı ile Sony MDR-1ABT kulaklığımı kullanıyorum.

Anakartımda kötü bir anakart değildi bu arada. MSI B350M Gaming PRO vardı o zamanlar ve ses yongası çok çok kötü gelmişti Macbook'tan geçince. Belki normal bir insana güzel gelir ama benim sese karşı bir takıntım var. Sesi çoğu zaman görüntüden daha çok önemserim 😃

Ses kartlı derken 7.1 için demiyorum yanlış anlaşılmasın. Ses yüksekliği ve ses doygunluğu olarak çok fark ediyor.

Özet geçmek gerekirse ses kartlı bir model alın. Logitech'lerin çoğu ses kartsız.

Logitech'te güzel tabii ki, hangi kulaklık modelinden bahsediyorsunuz?

Bence o kadar para vermişken ses kartlı bir model almalısınız.

Ben sistem toplamadan önce MacBook Air kullanıyordum. Daha sonra onu sattım ve sistem topladım. MacBook'tan sonra anakartın ses yongası o kadar kötü geldi ki kulağıma. Çok rahatsız olmuştum. Gittim Creative Sound Blaster Audigy FX ses kartı aldım. Hala MacBook kadar iyi ses alamıyorum fakat idare ediyor. Bu ses kartını zamanında 140 TL'ye almıştım. Eğer ses kartınız yoksa ya da anakartınızın ses yongası o kadar iyi değilse kesinlikle ses kartlı bir modele yönelin.

Ben Cloud II'yi bu yüzden aldım.

Şu an Creative ses kartı ile Sony MDR-1ABT kulaklığımı kullanıyorum.

Anakartımda kötü bir anakart değildi bu arada. MSI B350M GAMING PRO vardı o zamanlar ve ses yongası çok çok kötü gelmişti MacBook'tan geçince. Belki normal bir insana güzel gelir ama benim sese karşı bir takıntım var. Sesi çoğu zaman görüntüden daha çok önemserim 😃

Ses kartlı derken 7.1 için demiyorum yanlış anlaşılmasın. Ses yüksekliği ve ses doygunluğu olarak çok fark ediyor.

Özet geçmek gerekirse ses kartlı bir model alın. Logitech'lerin çoğu ses kartsız.

O zaman rahat anlaşacağız hocam :) şu anda bende Mac book Pro kullanıyorum ayrıca bir de Dell laptopum var. Gözümün bozuk olduğunu Mac alınca farkeden ve gözlük kullanmaya başlayan biri olarak söylüyorum sesi-görüntüyü kıyaslamaya kalktığımda sizin yaşadığınız durumu ben de yaşıyorum. O yüzden bıraktım :)
Benim anakartım ASUS TUF B450 PLUS GAMING. Sizce bu anakartla bir stereo model nasıl olur? Bir başlık daha açtım bu soruları sorduğum.
Logitech G432 var. Bunu merak ediyorum.

O zaman rahat anlaşacağız hocam :) şu anda bende Mac book Pro kullanıyorum ayrıca bir de Dell laptopum var. Gözümün bozuk olduğunu Mac alınca farkeden ve gözlük kullanmaya başlayan biri olarak söylüyorum sesi-görüntüyü kıyaslamaya kalktığımda sizin yaşadığınız durumu ben de yaşıyorum. O yüzden bıraktım :)
Benim anakartım ASUS TUF B450 PLUS GAMING. Sizce bu anakartla bir stereo model nasıl olur? Bir başlık daha açtım bu soruları sorduğum.
Logitech G432 var. Bunu merak ediyorum.
B450 Plus Gaming anakart kötü bir anakart değil tabi ki ama eğer sizde Macbook'u kullanıyorsanız ve Macbook'un çıkışından alınan sesi biliyorsanız kesinlikle sizi de tatmin etmeyecektir. Ses kartlı modellere yönelin derim.

Logitech G432 güzel kulaklık bence. Zamanında kız arkadaşıma hediye olarak almıştım :)

Ama şuan en uygun 560 TL sanırım. Ona 560 TL vereceğinize 599 TL'ye Corsair Void Elite alabilirsiniz.

B450 PLUS GAMING anakart kötü bir anakart değil tabii ki ama eğer sizde MacBook'u kullanıyorsanız ve MacBook'un çıkışından alınan sesi biliyorsanız kesinlikle sizi de tatmin etmeyecektir. Ses kartlı modellere yönelin derim.

Logitech G432 güzel kulaklık bence. Zamanında kız arkadaşıma hediye olarak almıştım :)

Ama şu an en uygun 560 TL sanırım. Ona 560 TL vereceğinize 599 TL'ye Corsair Void Elite alabilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam cevaplar için.
Pazartesi Vatan'ı bir kontrol edeceğim. Test edip almayı düşünüyorum. Yılbaşı öncesi kargoya pek bulaşmak istemiyorum çünkü :)

Merhaba arkadaşlar 500 liraya kadar kendime bir Gaming kulaklık almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir? USB mi almalı 3.5 mm jacklı mı almalı? 7.1'in cidden farkı var mı? Bildiğim kadarıyla sadece USB'lerde 7.1 oluyor.
Jack girişi olanları bilgisayar dışında telefon ve konsollarda da kullanabilirsin bence Jack girişi daha iyi olur.

Geri
Yukarı