500TL kulaklık önerisi

Bütçe
500
Düşünmesin diye attığınız ürünün linkine bile tıklamamışsınız sanırım.

Fiyatına ve ürünün kalitesine göre öneri yaparım satıcısına göre değil. Fark ettiysen Akakçe linki olarak attım Trendyol olarak değil!

Attığın kulaklık iyi olsa eyvallah derim ama o da kötü. Kalitesini bile bilmediğin ürünü almasını öneriyorsun ama hiç açıp internetten bakmıyorsun ne kadar iyi olup olmadığına. Ayrıca Razer Kraken X Lite'de iyi değil. İlk başta interneti açıp bir fikir ve bilgi sahibi ol ondan sonra insanları yargıla.

Fiyatına ve ürünün kalitesine göre öneri yaparım satıcısına göre değil. Fark ettiysen Akakçe linki olarak attım Trendyol olarak değil!

Attığın kulaklık iyi olsa eyvallah derim ama o da kötü. Kalitesini bile bilmediğin ürünü almasını öneriyorsun ama hiç açıp internetten bakmıyorsun ne kadar iyi olup olmadığına. Ayrıca Razer Kraken X Lite'de iyi değil. İlk başta interneti açıp bir fikir ve bilgi sahibi ol ondan sonra insanları yargıla.

Evet zaten tek akıllı sizsiniz, Akakçe'ye girince ilk linkin işe yaramayıp, diğer seçeneklerin 600'den başladığını göremiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet zaten tek akıllı sizsiniz, Akakçe'ye girince ilk linkin işe yaramayıp, diğer seçeneklerin 600'den başladığını göremiyoruz.

Gereksiz mesajdan raporladım.

Ben ürün kalitesine göre öneriyorum. Ürünün kalitesine göre!

Bana ne satıcının nasıl olduğuna. Bütçe dahilinde olan en iyi en kaliteli ürünü öneriyorum. Satıcısı kalitesizse bana ne?

Kalitesini bile bilmediğin ürünleri önerip burada beni sorguluyorsun.

HS70 kullanıyorum, HS 60'nın neredeyse aynısı sadece kablosuz versiyonu benimki. 500 TL bütçeye alınabilecek en iyi kulaklık şu an, düşünmeden alın derim. Hatta Pro versiyonda mikrofon gibi bazı noktalarda iyileştirme yapılmış. HS60'nın yanında da ekstra olarak ses kartı geliyor.
Ayrıca biz burada belirtilen bütçede alınabilecek en iyi ürünü tartışıyoruz, satıcının kalitesini de net olarak bilemeyiz maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı