500TL kulaklık önerisi

atkngkr

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 3500x
Anakart: B450m Pro
Ekran Kartı: RX580 8GB
Ram: Rampage 3000mhz 1x16GB
SSD: BR 516GB 2400/1300
Meslek
Kimya Mühendisi
Selam arkadaşlar. 500TL'ye kadar alınacak en iyi Bluetooth kulak içi kulaklık önerilerinizi alabilir miyim? Gerçekten memnun olduğunuz bir kulaklık varsa bütçeyi aşabilirsiniz. Teşekkür ederim.

Nedeni nedir? Daha önce kablolu olarak JBL T110 kullanmıştım ve çok memnundum. Kablosuz olanlarında bir sorun mu yaşadınız?
Hocam bakın o kadar çok kulaklık kullandım ki evimin herhangi bir yerinden kulaklık çıkartabiliriz. Banyoda deterjan dolabını temizlerken Mi Piston 2 buldum. JBL ucube gibi ürün üretiyor niye mi kulak içi ise ver bası kulak üstü ise sık kafayı.

Ve malzeme kalitesi Go serisi hariç 50 60 liralık.

Hocam bakın o kadar çok kulaklık kullandım ki evimin herhangi bir yerinden kulaklık çıkartabiliriz. Banyoda deterjan dolabını temizlerken mi piston 2 buldum. JBL ucube gibi ürün üretiyor niye mi kulak içi ise ver bası kulak üstü ise sık kafayı.

Ve malzeme kalitesi GO serisi hariç 50 60 liralık.

Peki bana önerebileceğiniz bir kulaklık var mı? Binbir çeşit ürün var piyasada. Deneme şansımız olmadığı için de çok kararsız kaldım. İş yerime giderken kulaklıksız olmuyor.

Taotronic sonudliberty 53 bakın oldukça düz ve basit bir kulaklık midler tizler üzmez baslar iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı