500TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
500TL

Quboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Birkaç haftadır mekanik klavye konularına göz gezdiriyorum. Bütçeme göre birkaç klavye belirledim ve karar verme aşamasına geldim.
Öncelikle aradığım özellikler:
Bütçe 500TL civarı.
Mekanik klavye.
Blue Switch.
Numpadi olan.
RGB olan.
Ben şu klavyeleri beğendim:
1- MSI Vigor GK50 Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2- Bloody B870R RGB LK2 RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

3- Redragon Indrah RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bunlardan hangisi sizce diğerlerinden daha iyi?
Bunların haricinde aradığım özelliklerde parasını hak edecek tüm önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi iyidir ve kalitelidir. MSI Vigor GK50 beyaz switch kullanıyor. Blue switch gibi sesli yani. Bloody olan ise optik switch kullanıyor ve o da sesli bir switchtir. Redragon ise blue switchtir. Ben olsam MSI Vigor GK50 alırdım fakat blue switch istiyorsanız Redragon'a bakabilirsin.

@TÇB peki hocam beyaz ve mavi Switch arasında ses dışında bir fark var mı?
Ayrıca MSI Vigor GK50 523 TL'den daha düşük bir fiyattan satıldı mı hiç biliyor musunuz?

@TÇB peki hocam beyaz ve mavi Switch arasında ses dışında bir fark var mı?
Ayrıca MSI Vigor GK50 523 TL'den daha düşük bir fiyattan satıldı mı hiç biliyor musunuz?
480 TL civarına satılmıştı. Kailh beyaz switch'e basmanız için 60 cN kuvvet gerekirken mavi switchte ise 50 cN gerekiyor. Buradan ses testine bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@TÇB sağ ol hocam. Son bir kez rahatsız edeyim seni. Araştırdım da bulamadım. MSI Vigor GK50'ye göre bilek desteği nereden bulabilirim?

@TÇB sağ ol hocam. Son bir kez rahatsız edeyim seni. Araştırdım da bulamadım. MSI Vigor GK50'ye göre bilek desteği nereden bulabilirim?
Onun hakkında bir fikrim yok fakat böyle şeyler alabilirsin:

Geri
Yukarı