500TL mekanik RGB'li klavye önerisi

Bütçe
500
Senin attıkların iyi değil ki :D.

Şu Rampage ön yargısından bir kurtulamadınız Hydra R6 RGB kullanan çoğu kişinin memnun kaldığı klavyedir ayrıca Cooler Master'ın nesi var kullanılan Switch aynı Switch eğer bilek desteği olmasa da olur derse neden almasın ki?

Şu Rampage ön yargısından bir kurtulamadınız Hydra R6 RGB kullanan çoğu kişinin memnun kaldığı klavyedir ayrıca Cooler Master'ın nesi var kullanılan Switch aynı Switch eğer bilek desteği olmasa da olur derse neden almasın ki?

Cooler Master diye kaliteli olacak diye bir şey yok, CK350 kalitesiz. Hem Hydra R6'dan daha iyi alternatifler var, o da kalitesiz.

Aynı Switch ikisi de outemu Red sırf bilek desteği yok diye kalitesiz mi oluyor gidipte 50 liralık Frisby klavye atmadım.

Bilek desteği yok diye kalitesiz olmuyor. Ben fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. Malzeme kalitesi, basım hissiyatı vb.
Ayrıca şunu da söyleyeyim, Hydra R6 sorunlu, tuşları fırlıyor. AOC GK500'den ise kalite fırlıyor 😉.
1609594681959.png

Bilek desteği yok diye kalitesiz olmuyor. Ben fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. Malzeme kalitesi, basım hissiyatı vb.

Üstte metal plaka var fiyatı 1000 TL'ye yakın olan ASUS ROG modelini hatırlamadığım klavye Full abs plastik yarı fiyatına metal kasa klavye var ayrıca Cooler Master kalitesi çok tartışmaya açık değil Rampage alır almaz güvenmeyebilir sorun değil ama attığım klavye bilek desteği olmaması haricinde gayet güzel bir klavye
Ayrıca şunu da söyleyeyim, Hydra R6 sorunlu, tuşları fırlıyor. AOX GK500'den ise kalite fırlıyor 😉.
Eki Görüntüle 813145

O sorunu biliyorum yukarıda da yazdım Rampage güvenir güvenmez ona kalmış

Üstte metal plaka var fiyatı 1000 TL'ye yakın olan ASUS ROG modelini hatırlamadığım klavye Full abs plastik yarı fiyatına metal kasa klavye var ayrıca Cooler Master kalitesi çok tartışmaya açık değil Rampage alır almaz güvenmeyebilir sorun değil ama attığım klavye bilek desteği olmaması haricinde gayet güzel bir klavye.

O sorunu biliyorum yukarıda da yazdım Rampage güvenir güvenmez ona kalmış.

Hocam, CK350 kalitesiz. Fanboyluk yapmayın. Her ASUS, MSI modeli de iyi değildir.

Hocam, CK350 kalitesiz. Fanboyluk yapmayın. Her ASUS, MSI modeli de iyi değildir.

Fanboyluk? Her model kaliteli olacak diye bir şey yok, örnek olarak yazdım zaten ama herhangi bir markanın fanboyu değilim. Kullandığım klavye bile zaten 180TL'lik semi mekanik bir klavye. Param gayet de fazla, gidip onu da alabilirdim, fan boyluk söz konusu bile değil. Ayrıca ck 350 gayet de güzel klavye. Gidin forumlara bakın.

CK350 nasıl kalitesiz bir klavye oluyor? Merakımdan soruyorum. Herhangi bir kronik sorunu olmayan, malzeme kalitesi kötü olmayan bir klavye kalitesiz değildir. Bilmediğim bir sorunu veya başka bir şey varsa yazın.

Rampage hadi neyse, onu geçtim tartışmaya bile gerek yok da CK350'den ne üstün yanı var AOC GK500'ün cidden? İkisini de denedim, stabilizerler CK350'de daha iyiydi mesela.

Bana fanboy diyor arkadaş ama farkında değil kendisi fanboy attığım klavye gayette güzel kullanma şansımda oldu basım hissiyatı da gayet güzel

Geri
Yukarı