500TL Membran klavye önerisi

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda klavye almayı düşünüyorum ve 500TL bütçem var. Mekanik klavyelerin tuş yüksekliğini, kullanım hissiyatını vs. çok seviyorum fakat çok sık oyun oynamadığım için ve çok sesli oldukları için, aynı zamanda halihazırda Gamepower Ogre sahibi olduğum için mekanik klavye almayı düşünmüyorum. Bu yüzden sizden bana 500TL'yi çok geçmeyecek şekilde membran klavye önermenizi bekliyorum. Bu arada aklımda Logitech G213 Prodigy ve Razer Cynosa Lite var, eğer ikisinden birini kullanmış olan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda klavye almayı düşünüyorum ve 500TL bütçem var. Mekanik klavyelerin tuş yüksekliğini, kullanım hissiyatını vs. çok seviyorum fakat çok sık oyun oynamadığım için ve çok sesli oldukları için, aynı zamanda halihazırda Gamepower Ogre sahibi olduğum için mekanik klavye almayı düşünmüyorum. Bu yüzden sizden bana 500TL'yi çok geçmeyecek şekilde membran klavye önermenizi bekliyorum. Bu arada aklımda Logitech G213 Prodigy ve Razer Cynosa Lite var, eğer ikisinden birini kullanmış olan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
İkisini de kullanmadım fakat ASUS Cerberus önerebilirim membran olarak.

G213 kullanıyorum. Oldukça kaliteli, yazılımı harika ve özellikle medya tuşları çok iyi. Işıklandırması da hoş bence.

Ama çok pahalı. Fakat membran istediğinizden bu eksi gidiyor.

Buna bakabilirsiniz.

G213 kullanıyorum. Oldukça kaliteli, yazılımı harika ve özellikle medya tuşları çok iyi. Işıklandırması da hoş bence.

Ama çok pahalı. Fakat membran istediğinizden bu eksi gidiyor.

Buna bakabilirsiniz.
İkisini de kullanmadım fakat ASUS Cerberus önerebilirim membran olarak.
G213 öneririm. Ben de MK110 var gayet iyi ama tam membran olmadığı için yine sesli.
Önerileriniz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler, sanırım Logitech G213 alacağım. Genel olarak klavyenin kullanıcıları klavyeyi olumlu eleştirmişler.

Geri
Yukarı