500TL MSI B450M-A PRO Max anakarta uyumlu kasa önerisi

Bütçe
500

Emircelebi35

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese.
Sistem:
İşlemci: Ryzen 3 3100.
Ankart: MSI B450M-A PRO Max 4133 (S2H'le değiştirebilirim Pro Max elimde ama )
Ekran kartı Palit GeForce GTX1660 Ti.

500TL bütçem var, içi serin ve parçaların sığacağı bir kasa araştırıyorum.
Aklımdakiler:
Zalman N5 mf.
Aerocool Aero One frost.
MSI Mag Forge 100R (zor ama)

Bana kasa önerir misiniz? Bu seçtiklerim bana yeter mi? Parçaların sığar mı sığmaz mı vs bir problem yaşar mıyım? Kullananlar da yardımcı olursa sevinirim, ona göre bu gece ya da sabah sipariş vereceğim.

Bir de ucuz seçtiğimiz kasaya uygun PSU'da olursa iyi olur :) Bu bütçe sadece kasa için PSU ayrı ucuz olsun yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese.
Sistem:
İşlemci: Ryzen 3 3100.
Ankart: MSI B450M-A PRO Max 4133 (S2H'le değiştirebilirim Pro Max elimde ama )
Ekran kartı Palit GeForce GTX1660 Ti.

500TL bütçem var, içi serin ve parçaların sığacağı bir kasa araştırıyorum.
Aklımdakiler:
Zalman N5 mf.
Aerocool Aero One frost.
MSI Mag Forge 100R (zor ama)

Bana kasa önerir misiniz? Bu seçtiklerim bana yeter mi? Parçaların sığar mı sığmaz mı vs bir problem yaşar mıyım? Kullananlar da yardımcı olursa sevinirim, ona göre bu gece ya da sabah sipariş vereceğim.

Bir de ucuz seçtiğimiz kasaya uygun PSU'da olursa iyi olur :) bu bütçe sadece kasa için PSU ayrı ucuz olsun yeter.

Mag Force olursa iyi olur ama onun dışında Aerocool güzel duruyor zaten kendi markaları iyi ve çoğu PSU'yu takabilirsiniz diye düşünüyorum.

Mag Force olursa iyi olur ama onun dışında Aerocool güzel duruyor zaten kendi markaları iyi ve çoğu PSU'yu takabilirsiniz diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim, başka arkadaşların da görüşlerini alayım ortalama bir karara varmış olayım.
Başka fikirler de lazım arkadaşlar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı