500TL oyun kulaklığı önerisi

arda307

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
500TL altında kulaklık arıyorum.
Şu anda bulabildiğim bu var:

Başka öneriler var mı?
James Donkey 710D önerebilirim pedleri biraz kalitesiz ama 3 senedir kullanıyorum özellikle bassları için almıştım ama zamanla biraz daha az ses vermeye başlıyor ama bana göre F/P ürünü 170 lirayı cebinize koyup bundan alın derim James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

500TL altında kulaklık arıyorum.
Şu anda bulabildiğim bu var:

Başka öneriler var mı?
Mikrofon önemli değilse XPG Precog S. Harici olarak H2002D.

James Donkey 710D önerebilirim pedleri biraz kalitesiz ama 3 senedir kullanıyorum özellikle bassları için almıştım ama zamanla biraz daha az ses vermeye başlıyor ama bana göre F/P ürünü 170 lirayı cebinize koyup bundan alın derim James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kronik sorunlu bu fiyatta alınmayacak bir kulaklık.

Mikrofon önemli değilse XPG Precog S. Harici olarak H2002D.

Kronik sorunlu bu fiyatta alınmayacak bir kulaklık.
neredeyse önerilen bütün kulaklıklarda kronik sorunlar mevcut temiz kullanılırsa james donkey gayet güzel bir marka ve vurmadan kırmadan 3 yıla kadar kullanılabilecek bir marka

Hocam bir şey soracağım bende XPG olanı düşünüyordum fakat mikrofon kötü deniliyor neyi var aşırı mı kötü mikrofonu yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kötü denilebilir.

neredeyse önerilen bütün kulaklıklarda kronik sorunlar mevcut temiz kullanılırsa james donkey gayet güzel bir marka ve vurmadan kırmadan 3 yıla kadar kullanılabilecek bir marka
James Donkey güzel bir marka değil kesinlikle kulaklık için.

Hocam bir şey soracağım bende XPG olanı düşünüyordum fakat mikrofon kötü deniliyor neyi var aşırı mı kötü mikrofonu yani.
10/5 diyebiliriz. Mikrofonu iyi değil. İhtiyacın yoksa mikrofona al geç.

Ses kalitesi güzel Sanal 7.1 var ve bass titreşim modu mevcut. 2019'dan beri kullanıyorum tabii o zamanlar 180 TL'ye almıştım :D Ama 3 yılın sonunda kulaklık pedleri aşınmaya başladı bende komple kazıyıp iyice temizledim pedleri, şuan çok daha iyi :)

Geri
Yukarı