500TL Razer mouse önerisi

regenn

Femtopat
Makaleler
1
Merhaba mouse alacağım birkaç ürün arasında kaldım.
Razer Mamba.
Razer Basilisk X HyperSpeed kablosuz.
SteelSeries Rival310.
Başka tavsiyelere açığım büyçem 500TL.
Önerilerinizi ve yorumlarınız bekliyorum ağırlıklı CS:GO LoL Watch Dogs GTA Valorant tarzı oyunlar oynuyorum.

Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen daha iyi önerilerde bulunabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen daha iyi önerilerde bulunabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

elim 18 e 9 cm
tutuş şeklimde sanırım palm ele tam oturan

elim 18 e 9 cm
tutuş şeklimde sanırım palm ele tam oturan
El ölçülerimiz aynı. Tutuş şekli de.
Bundan önceki mouse' deathadder chroma idi. Bugün Mamba elite aldım. Epey hoşuma gitti. scrollundaki ekstra programlanabilir tuşlara düştüm. Scrollu sola çekiyosun flash, sağa çekiyosun smoke falan iyi oluyor. Fiyat: 466 ₺

El ölçülerimiz aynı. Tutuş şekli de.
Bundan önceki mouse' DeathAdder Chroma idi. Bugün Mamba Elite aldım. Epey hoşuma gitti. Scrollundaki ekstra programlanabilir tuşlara düştüm. Scrollu sola çekiyorsun flash, sağa çekiyorsun smoke falan iyi oluyor. Fiyat: 466 ₺

Bende onu çok düşündüm. Bundan önce Logitech G502 kullanıyordum kablosuz bir modele geçmek istiyorum Razer Mamba Wireless almayı düşünüyorum ama açıkçasın fiyatı bayağı pahalı bir mouse a 750 TL verilir mi heleki kablosuz bir mouse a bilemedim. Kablosuzu geçtim kablolu olarak da bakıyorum SteelSeries Rival 710 / Rival 310 / Rival 300S ürünlerine baktım Razer Mamba Elite kablolu modeline baktım hoş gözüküyor bu yazdıklarımı bir yorumlar mısınız ve aldığınız mouse sizce nasıl Wireless modeli parasını hak eder mi?

Bende onu çok düşündüm. Bundan önce Logitech G502 kullanıyordum kablosuz bir modele geçmek istiyorum Razer Mamba Wireless almayı düşünüyorum ama açıkçasın fiyatı bayağı pahalı bir mouse a 750 TL verilir mi heleki kablosuz bir mouse a bilemedim. Kablosuzu geçtim kablolu olarak da bakıyorum SteelSeries Rival 710 / Rival 310 / Rival 300S ürünlerine baktım Razer Mamba Elite kablolu modeline baktım hoş gözüküyor bu yazdıklarımı bir yorumlar mısınız ve aldığınız mouse sizce nasıl Wireless modeli parasını hak eder mi?
Ben de 300S bakmıştım açıkçası ancak sağ arka tarafı çok dışarda gibi geldi bana. Palm tutuşta orayı tam kavrayamazsam elimden fırlar gibi geldi. 710'a şuan baktım o da gayet güzel gibi duruyor. truemove3 sensörü gerçekten çok iyi bir sensör. Benim bunu tercih etme sebebim zaten aynı seriden bir ürünü 6 sene kadar kullanmış olmamdı. Ve elime geçen ürün henüz çok erken olsa da beni tatmin etti. Wireless ile kablolu arasında performans olarak bir fark yok diye biliyorum. Aradaki fiyat farkı bütçeyi aşmıyorsa ve konfor istiyorsanız tercih edilebilir.

Ben de 300S bakmıştım açıkçası ancak sağ arka tarafı çok dışarda gibi geldi bana. Palm tutuşta orayı tam kavrayamazsam elimden fırlar gibi geldi. 710'a şu an baktım o da gayet güzel gibi duruyor. Truemove3 sensörü gerçekten çok iyi bir sensör. Benim bunu tercih etme sebebim zaten aynı seriden bir ürünü 6 sene kadar kullanmış olmamdı. Ve elime geçen ürün henüz çok erken olsa da beni tatmin etti. Wireless ile kablolu arasında performans olarak bir fark yok diye biliyorum. Aradaki fiyat farkı bütçeyi aşmıyorsa ve konfor istiyorsanız tercih edilebilir.

Peki Mamba'ya aklım iyice yattı ama benim için mouse de çok önemli bir tuş var oda sol taraftaki iki tane macro tuşu. Bu tuşlar mekanikmi yani içine çok geçiyor mu yoksa bastığın an algılıyor mu eski G502'imde bu bastığım an çok hafif içine girer HMN geri çıkardı yani mekanik gibiydi ama şu an idarelik bir Rampage mousem var ve içine göçüyor seri 10-15 defa tıklamak imkansız insanı yoruyor umarım anlatabilmişimdir bunu bilgisini de kullanıdğını iki model içinde verebilir misiniz lütfen.

Geri
Yukarı