500TL Razer mouse önerisi

elim 18 e 9 cm
tutuş şeklimde sanırım palm ele tam oturan
Ben de elime uygun bir şey arıyorum. El uzunluğu 21 cm, enine ise 11.5 cm. Ne önerirsiniz?

Peki Mamba'ya aklım iyice yattı ama benim için mouse de çok önemli bir tuş var oda sol taraftaki iki tane macro tuşu. Bu tuşlar mekanikmi yani içine çok geçiyor mu yoksa bastığın an algılıyor mu eski G502'imde bu bastığım an çok hafif içine girer HMN geri çıkardı yani mekanik gibiydi ama şu an idarelik bir Rampage mousem var ve içine göçüyor seri 10-15 defa tıklamak imkansız insanı yoruyor umarım anlatabilmişimdir bunu bilgisini de kullanıdğını iki model içinde verebilir misiniz lütfen.
Mekanik hocam istediğin gibi seri seri basabiliyorsun. Hatta scroll'un kendisi de hem sağa hem sola çekmeli macro tuşu oluyor o dahi çok seri. Eski deatchadder'ımda da aynı böyleydi. Steelseries tarafında baktığınız modelleri hiç kullanmadığım için onlar hakkında yorum yapamayacağım.
Edit: buyur hocam senin için bir video çektim kendin görebilirsin. Tek elde telefon biraz dengesiz bi kayıt oldu kusura bakma artık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Mekanik hocam istediğin gibi seri seri basabiliyorsun. Hatta Scroll'un kendisi de hem sağa hem sola çekmeli macro tuşu oluyor o dahi çok seri. Eski deatchadder'ımda da aynı böyleydi. SteelSeries tarafında baktığınız modelleri hiç kullanmadığım için onlar hakkında yorum yapamayacağım.
Edit: Buyur hocam senin için bir video çektim kendin görebilirsin. Tek elde telefon biraz dengesiz bir kayıt oldu kusura bakma artık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen nasıl bir kralsın ya.
çok teşekkür ederim sanırım Razer Mamba alacağım :D

Sizdeki bundan mı yoksa Tournament Edition mu?

Sen nasıl bir kralsın ya.
çok teşekkür ederim sanırım Razer Mamba alacağım :D

Sizdeki bundan mı yoksa Tournament Edition mu?
Bu bendeki. Ancak daha ucuza satan ve taksit yapınca vade farkı eklemeyen yerler var. Ben aşağıdaki satıcıdan aldım. Tournament edition eski modeli diye biliyorum.

Geri
Yukarı