500 TL SSD önerisi

500TL ye Kingston A400, SanDisk alırsınız ama bu SSD'ler bozuk, 1/3 bozuk çıkar 200-300 daha arttırıp 870Evo almanızı öneririm.

Ben 2.SSD takacağım bu M.2 ssdmi oluyor M.2 SSD ne oluyor?

M.2 SSD SATA SSD'ye bakarak daha hızlı olur ve daha pahalıdır. Yeni çıkan bilgisayarlarda M.2 slotu bulunur(çok eski olmayan anakartlarda da var) SATA SSD bütün dönem anakartlara uyumludur. SATA kablosu veya SATA portuna takmanız gerekir.(Bu sorduğunuz SATA oluyor)

M.2 SSD SATA SSD'ye bakarak daha hızlı olur ve daha pahalıdır. Yeni çıkan bilgisayarlarda M.2 slotu bulunur(çok eski olmayan anakartlarda da var) SATA SSD bütün dönem anakartlara uyumludur. SATA kablosu veya SATA portuna takmanız gerekir.(Bu sorduğunuz SATA oluyor)
Hm anladım peki ben bu kullandığım ssd nin aynısını alsam sıkıntı çıkmaz dimi hocam?

HM anladım peki ben bu kullandığım SSD'nin aynısını alsam sıkıntı çıkmaz değil mi hocam?

Mağaza puanı iyiyse yorumları falan alın o zaman. Zaten kendiniz söylüyorsunuz önceden kullanıyordum diye. Uzun ömürlü olsun diyorsanız WD Green veya Samsung EVO serisi olabilir. PNYyi duydum gördüm ama çok fiyatına değer mi bilemiyorum.

Mağaza puanı iyiyse yorumları falan alın o zaman. Zaten kendiniz söylüyorsunuz önceden kullanıyordum diye. Uzun ömürlü olsun diyorsanız WD Green veya Samsung EVO serisi olabilir. PNYyi duydum gördüm ama çok fiyatına değer mi bilemiyorum.
Yok hocam pcden fazla anlamıyorum hani 2ssd takicamya aynı modelden taksam gene bu ssdyi taksam olurmu onu demek istedim ben 😅

Geri
Yukarı