500TL suplement toz önerisi

Açıkçası idmanı iyi kılıyor kas ağrısını azaltıyor kas kaybını minimuma indiriyor.
Bir de konu sahibi yeni başlamiş ben onermiyorum şahsen yeni başlamış birine supplament.

Bizim spor hocasıda protein tozu önerdi günlük protein alımım o kadar fazla değil her gün tavuk yiyemem şimdi bcaa dediniz sizde protein tozu ile arasında kaldım. :D

Bizim spor hocasıda protein tozu önerdi günlük protein alımım o kadar fazla değil her gün tavuk yiyemem şimdi bcaa dediniz sizde protein tozu ile arasında kaldım. :D

Sadece tavuktan almıyoruz bir de bu işte temiz bir beslenme programı lazım yani düzgün bir beslenme yapmadan zor gelirsiniz hedefiniz neyse.

Yeni başladıysan herhangi bir supplement almana gerek yok. Zaten yeni başlayacağın için her türlü kas yapacaksın, illa alacam diyorsan bence kreatin al ama hemen kullanmaya başlama platoya girdiğinde kullanmaya başla yada biraz kas kazanmaya başladığında. Ayrıca pre workout alma bence ben kullanıyorum çok bağımlılık yapıyor ama haftada 2-3 kere kullanacaksan alabilirsin.

Yeni başladıysan herhangi bir supplement almana gerek yok. Zaten yeni başlayacağın için her türlü kas yapacaksın, bence kreatin al ama hemen kullanmaya başlama platoya girdiğinde kullanmaya başla ya da biraz kas kazanmaya başladığında. Ayrıca pre workout alma bence ben kullanıyorum çok bağımlılık yapıyor ama haftada 2-3 kere kullanacaksan alabilirsin.

Pre yerine onerim maden suyu (onerim beypazarı) içine 3 4 gram tuz antrenmandan 20 dk once almak iyidir.

Arkadaşlar sporda daha yeniyim bir suplement almak istiyorum. Normalde almayacaktım ama doğum günüm hediye olarak bir tane isteyeceğim. Tek bir seçeneğim var. 2 hafta oldu başlayalı hocam kreatin almamı istemedi. Sizce de öyle mi? Tek bir hakkım var. Ne alayım sizce? Boy 180, kilo 70. Max 500 TL bandında.
kaliteli yağsız dana eti tavuk göğsü bol bol pirinç ve bir sürü yeşillik alman çok daha iyi olur suplement yerine suplement başlarda gerek yok belli bir seviyeden sonra gelişmek çok zorlaşıyor o zaman almak lazım suplementi

gelmeyin şu suplement satmaya çalışan hoca kılıklı adamların gazına başlarda gerek yok

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı