500TL'ye kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar, kendime kulak içi kulaklık bakıyorum. Genel fiyat 500TL.

İstediğim özellikler:
  • Baslar çok iyi olmalı.
  • Mikrofon olsun.
  • iPhone desteği kesinlikle olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 Mart'tan beri kullandığım ürünü sana tavsiye edebilirim. Alırken çok fazla araştırmıştım hatırlıyorum bu fiyat skalasında alınabilecek güzel ürünlerden bir tanesiydi. Yorumlarına ve YouTube test videolarına bakıp son kararı verebilirsin. Memnun kalacağını düşünüyorum. Satıcı direk Hepsiburada'nın kendisi bu yüzden bir problem yaşasanız dahi daha hızlı çözüme kavuşur. Ben arkadaşıma ve bana 2 adet aldım ve 2 ürün de sorunsuz şekilde elime ulaşmıştı. Benim gibi slikonsuz seviyorsan işine rahatlıkla görür 👍

Haylou Moripods TWS Bluetooth 5.2 Kablosuz Kulaklık

Bluetooht 5.0 var baslar güzel hatta fazlasını isteyene bass moduda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnceleme videosu var burada bakabilirsin.

7 Mart'tan beri kullandığım ürünü sana tavsiye edebilirim. Alırken çok fazla araştırmıştım hatırlıyorum bu fiyat skalasında alınabilecek güzel ürünlerden bir tanesiydi. Yorumlarına ve YouTube test videolarına bakıp son kararı verebilirsin. Memnun kalacağını düşünüyorum. Satıcı direk Hepsiburada'nın kendisi bu yüzden bir problem yaşasanız dahi daha hızlı çözüme kavuşur. Ben arkadaşıma ve bana 2 adet aldım ve 2 ürün de sorunsuz şekilde elime ulaşmıştı. Benim gibi silikonsuz seviyorsan işine rahatlıkla görür 👍

Haylou Moripods TWS Bluetooth 5.2 Kablosuz Kulaklık

Bluetooht 5.0 var baslar güzel hatta fazlasını isteyene bass moduda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnceleme videosu var burada bakabilirsin.

Bunları Teknosa, vatan gibi yerlerde bulabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı