500TL'ye Kadar JBL Kulaküstü Kulaklık Önerisi

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ablam için JBL kulaklık almak istiyoruz. Çok ağır olmasın kafasını yormasın yani, rahat bir şey istiyoruz. Bassları güzel verebilsin, cızırtı yapmasın dışarıya ses vermesin istiyoruz. Bütçemiz 500TL, geçmezse sevinirim. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Dediğim gibi 10 liralık kulaklık markasından farksız. İsmi var sadece. Berbat ses kalitesine sahip. 2 günde bozuluyor.

Yalan olmasın ben hala kullanıyorum gram bozulma yok ama kalabalık yerlerde cızırtı sorunu sıkıntı diğer Bluetooth aygıtları yüzünden dalgalanma oluyor gibi, ama kesinlikle JBL önermem varsa daha kalitelileri şikayeti az olan onlardan alınmalı ses kalitesi çok dandik gelmedi Sony Philips gibi markaları da kullandım onlardan daha iyi ses kalitesi yakın bir arkadaşım KZ kullanıyor 100 liraya aldı çok daha kaliteli JBL'e göre.

Yalan olmasın ben hala kullanıyorum gram bozulma yok ama kalabalık yerlerde cızırtı sorunu sıkıntı diğer Bluetooth aygıtları yüzünden dalgalanma oluyor gibi, ama kesinlikle JBL önermem varsa daha kalitelileri şikayeti az olan onlardan alınmalı ses kalitesi çok dandik gelmedi Sony Philips gibi markaları da kullandım onlardan daha iyi ses kalitesi yakın bir arkadaşım KZ kullanıyor 100 liraya aldı çok daha kaliteli JBL'e göre.

Demek ki modelden değişiyor. T290 kullandım ben kutusundan çıkardım ve bozuldu. İnanılmaz dandik yani. Ses kalitesi seninki iyi olabilir bilemem ama ben HD 206 v2'ye geçtim T290'dan yok böyle bir fark. JBL balon marka. En dandik marka JBL'i tokatlar.
Bu iki kulaklıktan birini alın hiç değilse üzmez.

Bana kalsa JBL almam zaten ama ablam JBL kulaklıkları beğeniyor. JBL olarak bu fiyat bandında en kalitelisi hangisidir? 500BT'den daha performanslısı yoksa 500BT almayı düşünüyoruz.

Bana kalsa JBL almam zaten ama ablam JBL kulaklıkları beğeniyor.

Hımm anlıyorum durum vahim, ablan JBL fanboy.

Demek ki modelden değişiyor. T290 kullandım ben kutusundan çıkardım ve bozuldu. İnanılmaz dandik yani. Ses kalitesi seninki iyi olabilir bilemem ama ben HD 206 v2'ye geçtim T290'dan yok böyle bir fark. JBL balon marka. En dandik marka JBL'i tokatlar.
Bu iki kulaklıktan birini alın hiç değilse üzmez.

Yine de bunlara bir baktırt belki beğenir. Çok kaliteli kulaklıklar.

Hımm anlıyorum durum vahim, ablan JBL fanboy.

Yine de bunlara bir baktırt belki beğenir. Çok kaliteli kulaklıklar.
Heves etmiş galiba zaten bir süredir istiyordu o yüzden JBL bakıyoruz. Ablam şimdiye kadar pek kaliteli olmayan kulakiçi kulaklıklar kullandı. JBL 500BT ablamı memnun eder mi asıl merak ettiğim bu. Ablam ses kalitesine önem veriyor, şimdiye kadar da çok kaliteli bir kulaklık kullanmadı kullandığı en iyi kulaklık Xiaomi Earbuds.
500TL bandında 500BT'den daha kaliteli JBL kulaklık var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı