500TL'ye Kadar JBL Kulaküstü Kulaklık Önerisi

500BT modelini sipariş edeceğiz. Sony ile karşılaştırılan konuları vs. inceledim pek bir fark olmadığını söylüyor çoğu kişi. 500TL'ye kadar JBL'nin 500BT'ye göre çok daha iyi bir kulaklığı var mı? Yoksa 500BT alacağım.

Sana arızalı ürün gelmiş olabilir iade et geç yani ne böyle mesajlar yazıyorsun.

Garantiye yolladım diyorum. İlk saatler bozuk değildi. 2. gün oldu tak gitti.
500TL'ye kadar JBL'nin 500BT'ye göre çok daha iyi bir kulaklığı var mı?

Bırak bu JBL'i 3 kişide alma dedi (ben dahil), biz mi bilmiyoruz sen mi biliyorsun? Tamam senin paran hacı ama biz senin kötü mal almanı neden isteyelim?

Garantiye yolladım diyorum. İlk saatler bozuk değildi. 2. gün oldu tak gitti.

Bırak bu JBL'i 3 kişide alma dedi (ben dahil), biz mi bilmiyoruz sen mi biliyorsun? Tamam senin paran hacı ama biz senin kötü mal almanı neden isteyelim?
Senin bahsettiğin kulaklık kulak içi. Modeller arasında dağlar kadar fark var biraz abarttın gibi geldi. Arkadaşın önerdiği Sony kulaklıkla arasında pek fark olmadığı söyleniyor JBL alacağız. Bana kalsa ben almam ama ablam JBL istiyor 😶

Neden mesaj kasmak için böyle yazdınız toplu yazabilirdiniz 😒

Senin bahsettiğin kulaklık kulak içi.

Aslında bir markayı tek bir modele bakarak karalamak yanlış ama çoğu kişide bir sıkıntı oluyor.
Biraz abartmış olabilirim ama bunun nedeni benim yaşadığım hayal kırıklığıdır.

Modeller arasında dağlar kadar fark var biraz abarttın gibi geldi.

Eeee parana göre elbet kalite artıyor. Bana göre JBL parasını hak etmeyen bir şey.

Arkadaşlar indirim kuponlarıyla beraber 270TL'ye geldi 500BT'yi aldık hepinize teşekkürler.

Hayırlı olsun, elbet memnun eder iyi kötü ama aynı paraya daha iyisi daha mutlu edebilirdi. Neyse sıkıntı yok, o kadar da berbat olacağını düşünmüyorum. Asıl sıkıntı şu 500BT, evet iyi ama o paralarda çok iyi rakipler olduğu için kulaklık kötü durumuna düşüyor. Diyecek fazla söz yok.

Geri
Yukarı