512 GB M.2 SSD önerisi

Bütçe
600

Jimmy Hopkins

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Bullworth Academy
Dostlar selamlar. 600 TL gibi bir bütçem mevcut. Fakat daha da üstüne çıkmam zor. Aklımda 2 adet model var, biri Kingston A2000 diğeri ise PNY XLR8 CS3030. bu ikisinden hangisini almalıyım? Veya alternatif önerilerinizi alabilirim.

Gaming laptop için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunları oynuyorsunuz ? Kütüphaneniz genişse üstüne biraz daha koyup kötünün iyisi 1TB SDD yada M2 almanızı tavsiye ederim. COD Warzone bile 200 GB'ın üzerinde yer kaplıyor. Sorunuza gelecek olursak; ben Kingston'u seçerdim.

Hangi oyunları oynuyorsunuz ? Kütüphaneniz genişse üstüne biraz daha koyup kötünün iyisi 1TB SDD yada M2 almanızı tavsiye ederim. COD Warzone bile 200 GB'ın üzerinde yer kaplıyor. Ben Kingston'u seçerdim.
Hocam zaten 512 GB SSD mevcut cihaz da. Çok yüksek kapasiteli oyun yüklemeyeceğim.
Olabilir hocam.
@hakan yaeger, @PossibleTurco hocalarımı da etiketleyeyim.

CS3030; 970 EVO'yu geçen bir SSD. JD1000PRO bu fiyat bandına düşmediği sürece CS3030'dan kesinlikle şaşmayın.

Dostlar selamlar. 600 TL gibi bir bütçem mevcut. Fakat daha da üstüne çıkmam zor. Aklımda 2 adet model var, biri Kingston A2000 diğeri ise PNY XLR8 CS3030. bu ikisinden hangisini almalıyım? Veya alternatif önerilerinizi alabilirim.

Gaming laptop için alacağım.

Hocam bir şey soracağım da PNY 500 GB 790 TL nerede 600 TL acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı