512 GB SATA 3 SSD önerisi

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Anakartım şuanlık GA-945GCM-S2L. Yakında P5G41C-M LX alacağım yani ikisine de uysa iyi olur, olmazsa sadece P5G41C-M LX'e uysun. Şuanki SSD Apacer Panther 120 GB 500 MB/S SATA 3 SSD. Önerileriniz nelerdir? Bir de geç bakarsam soru gibi şeylere şimdiden özür dilerim.

DDR2 sistemlerde SATA 3 yok sanırsam.
Benim evimde Xeon sistemim var onda SATA 2 var, çok dandik bir marka almadığınız sürece sıkıntı yok.

O anakarta para vermenizi önermem.

Hocalar peki 1 TB olanlar var mı attıklarınızın?

Hocam SATA 2 gücünde çalışıyor SATA 3 alırsam.

Hocam şuanki anakartımın kronik sorunları var, o yüzden değiştiriyorum. Zaten 2. el alacağım.
Ben Gigabyte ga-ep45-ud3lr kullanıyordum çok memnundum hâlâ duruyor evde Xeon ile overclock yaparak sınırları zorluyordum.

Ben Gigabyte ga-ep45-ud3lr kullanıyordum çok memnundum hâlâ duruyor evde Xeon ile overclock yaparak sınırları zorluyordum.
Hocam bunu alın anlamında diyorsanız, şuan tüm parçalarıma uyan anakart sadece alacağım anakart.

Hocam bunu alın anlamında diyorsanız, şuan tüm parçalarıma uyan anakart sadece alacağım anakart.
Benim anakartımı yada bu modeli alın demiyorum g41 kötü bi anakart overclock performansı yok. Bana kalsa hiç değiştirmeyin LGA775' den hayır gelmez evde 2. bilgisayar olarak kullanıyoruz içinde 8 GB RAM, XEON işlemci, R7 240 ve 500GB SATA SSD var. Günlük işler için ve küçük oyunlar oynuyoruz.

Benim anakartımı yada bu modeli alın demiyorum g41 kötü bir anakart overclock performansı yok. Bana kalsa hiç değiştirmeyin LGA775' den hayır gelmez evde 2. bilgisayar olarak kullanıyoruz içinde 8 GB RAM, XEON işlemci, R7 240 ve 500GB SATA SSD var. Günlük işler için ve küçük oyunlar oynuyoruz.
Hocam değiştirme sebebim şuanki anakart kronik arızalı yoksa değiştirme gibi bir isteğim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı