520 TL oyuncu kulaklığı önerisi

limsthehell

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 520 TL bütçem var. En başta Rampage Drop Plus düşündüm fakat bütçeyi arttırmışken güncel olarak sormak istedim. Önerileriniz nelerdir?

Önerileriniz için teşekkürler. Corsair'ın özellikle HS30 modelinde çok fazla problem olduğunu duyunca bu seriye bir tık önyargılı hale geldim. Anker hakkında bir bilgim yok, hangisini önerirsiniz?
Mikrofon kalitesi benim için çok önemli. CS:GO, Valorant tarzı shooter oyunlar oynuyorum ek olarak. Bass'in de iyi olması hoş olur.

Önerileriniz için teşekkürler. Corsair'ın özellikle HS30 modelinde çok fazla problem olduğunu duyunca bu seriye bir tık önyargılı hale geldim. Anker hakkında bir bilgim yok, hangisini önerirsiniz?

HS35 modeli malzeme kalitesi çok kötü o yüzden kırılma oluyor onu önermiyoruz zaten uzun süredir.

HS35 modeli malzeme kalitesi çok kötü o yüzden kırılma oluyor onu önermiyoruz zaten uzun süredir.

Rampage Drop Plus'tan daha iyi bir model midir? Fazla önerilmiş kendisi çünkü.
HyperX Cloud Stinger Gaming Kulaklık PC HX-HSCS-BK/NA: Amazon.com.tr Ek olarak biraz daha bütçeyi zorlayıp bunu da alabilirim. Anker mi bu mu?

Son düzenleme:
Stinger ses ve mikrofon olarak geri kalıyor Anker'i öneririm.

Çok fazla sorun yaşadığını dile getiren var Anker ile, mikrofon testinde de dip ses duydum gibi geldi. Ciddi anlamda eksileri oldugu söyleniyor. Corsair HS50Pro'ya yöneldim fakat onda da rekabetçi oyunlar için kötü deniyor. Ne yapacağımı şaşırdım şu an.

Geri
Yukarı